PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

W dniu 20 marca najmłodsi uczniowie z klas 0-III Szkoły Podstawowej im H. Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie przywitali wiosnę wychodząc na spacer z ustrojonymi gałązkami. Gaiki symbolizujące nowe życie, powrót słońca i radość po zimie zostały samodzielnie przystrojone...
Skip to content