Wyjątkowi goście w Samorządowym Przedszkolu

utworzone przez | 5 października 2023 | Aktualności ze szkół

W poniedziałek 2 października do Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach z wizytą przybili wyjątkowi goście w osobach:  ks. Biskup Marian Rojek, Pani Wójt Wiesława Sieńkowska, Pan Sekretarz Stanisław Siek oraz ks. Proboszcz Mariusz Molenda. Spotkanie z  ks. biskupem było częścią wizytacji odbywającej się w Parafii w Zubowicach. Najstarsza grupa dzieci po wspólnej modlitwie zaśpiewała piosenki, które poznały podczas religii w tym roku szkolnym. Przedszkolaki pięknie zaprezentowały swoje umiejętności. Po rozmowie z ks. biskupem dzieci otrzymały obrazki i błogosławieństwo z okazji Dnia Anioła Stróża obchodzonego przez Kościół w dniu 2 października.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Święto Rodziny  u przedszkolaków w Zubowicach

,,Mama, Tata i Ja” - to najczęściej przedstawiany przez dzieci obraz Rodziny.  W naszym przedszkolu od kilku lat organizujemy spotkanie piknikowe dla członków rodzin naszych przedszkolaków, by celebrować tak naprawdę aż trzy okazje: Święto Mamy, Święto Taty i...
Skip to content