WESOŁA ROWEROWA NIEDZIELA W KRACZEWIE

utworzone przez | 25 lipca 2023 | Działalność Domu Kultury

W minioną, niedzielę w słoneczne popołudnie w gminie Komarów-Osada odbył się kolejny rajd rowerowy w ramach akcji „”Rowerowy Lipiec. Miłośnicy dwóch kółek, w różnym wieku wyruszyli w trasę do urokliwej miejscowości Kraczew. Uczestnicy przed startem otrzymali kamizelki odblaskowe, ufundowane przez Wójta Gminy Komarów-Osada. Wszyscy radośni, pełni zapału z uśmiechem wyruszyli na rowerową przygodę. W Kraczewie na uczestników rajdu czekało już ognisko. Można było odpocząć i nabrać sił przed drogą powrotną. Chętni cykliści, niezależnie od wieku i swoich kolarskich umiejętności,  wzięli udział w rowerowych konkurencjach sprawnościowych, które wywołały dożo śmiechu. Wśród zadań były min. slalom z kółkiem, wyścig „żółwi”, kto dalej pojedzie. Zdaniem uczestników konkurencje były ciekawe, chociaż niektóre wymagały dużej sprawności.

Rajd rowerowy zakończył się bezpiecznym powrotem do miejsca startu.  Wszystkim uczestnikom rajdu dziękujemy za dobry humor, aktywne uczestnictwo oraz wyśmienitą atmosferę.

Przypominamy, że przez miesiąc lipiec trwa akcja „Rowerowy lipiec”, na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 lipca. Najaktywniejszych nagrodzimy podczas pikniku Komarowski Uśmiech Lata 30 lipca 2023 roku. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 Organizator:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie,

OSP Komarów-Osadzie,

Sołtysi miejscowości Kraczew i Sosnowa-Dębowa

Obwieszczenie o wynikach wyborów na Członków Rad Powiatowych Lubelskiej Izby Rolniczej

Okręgowa Komisja Wyborcza nr 200 w Komarowie-Osadzie podaje do publicznej wiadomości wyniki wyborów do Rady Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej w Powiecie Zamojskim.

NABÓR PRZEDSIĘWZIĘĆ REWITALIZACYJNYCH DO GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI DLA Gminy KOMARÓW – OSADA DO 2030 R.

Szanowni Państwo, zgodnie z Uchwałą Nr L/413/2023 Rady Gminy Komarów-Osada z dnia 30 czerwca 2023r. w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Komarów-Osada wyznaczono obszar rewitalizacji składających się z jednostek: Komarów...

PODSUMOWANIE Z PRZEBIEGU WARSZTATÓW PROJEKCYJNYCH ORAZ SPACERU BADAWCZEGO

W dniu 15 września 2023 r. o godz. 10.30 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie (ul. Rynek 15) odbyło się otwarte spotkanie rewitalizacyjne dla mieszkańców gminy, w szczególności wyznaczonego obszaru rewitalizacji, tj. miejscowości:...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.
Skip to content