WESOŁA ROWEROWA NIEDZIELA W KRACZEWIE

utworzone przez | 25 lipca 2023 | Działalność Domu Kultury

W minioną, niedzielę w słoneczne popołudnie w gminie Komarów-Osada odbył się kolejny rajd rowerowy w ramach akcji „”Rowerowy Lipiec. Miłośnicy dwóch kółek, w różnym wieku wyruszyli w trasę do urokliwej miejscowości Kraczew. Uczestnicy przed startem otrzymali kamizelki odblaskowe, ufundowane przez Wójta Gminy Komarów-Osada. Wszyscy radośni, pełni zapału z uśmiechem wyruszyli na rowerową przygodę. W Kraczewie na uczestników rajdu czekało już ognisko. Można było odpocząć i nabrać sił przed drogą powrotną. Chętni cykliści, niezależnie od wieku i swoich kolarskich umiejętności,  wzięli udział w rowerowych konkurencjach sprawnościowych, które wywołały dożo śmiechu. Wśród zadań były min. slalom z kółkiem, wyścig „żółwi”, kto dalej pojedzie. Zdaniem uczestników konkurencje były ciekawe, chociaż niektóre wymagały dużej sprawności.

Rajd rowerowy zakończył się bezpiecznym powrotem do miejsca startu.  Wszystkim uczestnikom rajdu dziękujemy za dobry humor, aktywne uczestnictwo oraz wyśmienitą atmosferę.

Przypominamy, że przez miesiąc lipiec trwa akcja „Rowerowy lipiec”, na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 lipca. Najaktywniejszych nagrodzimy podczas pikniku Komarowski Uśmiech Lata 30 lipca 2023 roku. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 Organizator:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie,

OSP Komarów-Osadzie,

Sołtysi miejscowości Kraczew i Sosnowa-Dębowa

Zaproszenie

Lokalizacja: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, ul. Narutowicza 34.

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego Gminy Komarów-Osada

Na podstawie art. 13i ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2023 r. poz. 977 z późn. zm.) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Gminy Komarów-Osada Uchwały Nr LVIII/463/2024 z dnia 11 marca 2024...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.
Skip to content