„Przygoda misia strażaka”

utworzone przez | 13 stycznia 2021 | Działalność Domu Kultury

Jestem Miś strażak i mieszkam w bibliotece. Zapraszam chętnych do stworzenia opowieści o moich przygodach. Opowieść stworzymy w formie kamishibai- tradycyjnej japońskiej sztuki opowiadania, która ma już wielowiekową tradycję. Wewnątrz skrzynki w której siedzę umieścimy karty z ilustracjami, każda karta to kolejny fragment opowieści, które prześlecie na adres biblioteki sokbib@wp.pl w formacie JPG lub PDF.

Opowiadanie czyli jedną kartę (ilustrację) można przesyłać do końca stycznia a całe opowiadanie o moich przygodach zostanie opublikowane na stronie biblioteki i Facebooku. Mile widziane są teksty do ilustracji. Z niecierpliwością oczekuję na wspaniałe opowieści.

NIEODPŁATNE PRZEKAZANIE SPRZĘTU W RAMACH  KPO

W ramach inwestycji– „Wdrażanie inwestycji C2.2.1 Wyposażenie szkół/instytucji w odpowiednie urządzenia i infrastrukturę ICT w celu poprawy ogólnej wydajności systemów edukacji, wskaźnik C13L Laboratoria Sztucznej inteligencji (AI) oraz laboratoria nauk...

SPRZĘT DLA SZKOŁY Z KPO- REALIZACJA WSKAŹNIKA C12l

Gmina  Komarów-Osada w ramach podpisanej umowy w dniu 31 października 2025 roku pomiędzy Skarbem Państwa – Ministerstwem Cyfryzacji a Gminą Komarów-Osada otrzymała nieodpłatnie nowy sprzęt w ramach inwestycji– „Wdrażanie inwestycji C2.2.1 wyposażenie...
Skip to content