UWAGA WŁAŚCICIELE NIERUCHOMOŚCI!

utworzone przez | 17 listopada 2023 | Aktualności, Gospodarka odpadami

Informuję, że od miesiąca listopada br. pracownicy Urzędu Gminy prowadzą kontrole wykonania obowiązków w zakresie pozbywania się z terenu nieruchomości, nieczystości ciekłych gromadzonych w zbiornikach bezodpływowych (szambach) lub w osadnikach w instalacjach przydomowych oczyszczani ścieków.

Kontrole prowadzone są w siedzibie Urzędu lub na terenie nieruchomości.

W związku z powyższym zapraszam Państwa do Urzędu Gminy Komarów-Osada do pokoju 16, w celu okazania dokumentów:

– umowy zawartej z firmą asenizacyjną posiadającą zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie naszej gminy,

– dowodów opłat za wykonane usługi (faktury, rachunki, paragony).

W przypadku nieprzedłożenia dokumentów do Urzędu, kontrola zostanie przeprowadzona na nieruchomości.

Z poważaniem

Wójt Gminy Komarów-Osada

/-/ Wiesława Sieńkowska

Zapraszamy na treningi piłki nożnej z Drużyną Legionka!

Serdecznie zapraszamy chętne dzieci i młodzież z klas IV-VIII na kolejny trening piłki nożnej, który odbędzie się 09.06.2026r. (wtorek). I grupa: klasy IV, Vi dziewczęta z klasy VIod godz. 17.30 do 18.15 II grupa: chłopcy z klasy VI,klasa VII i VIIIod godz. 18.15 do...

ZAJĘCIA SPORTOWE Z DRUŻYNĄ LEGIONKA

Wszystkie chętne dzieci zapraszamy na zajęcia, które odbędą się 09.06.2026r. (wtorek) – I grupa dzieci w wieku 5-6 lat o godzinie 15.30 – II grupa dzieci od I do III klasy o godzinie 16.30 Zajęcia zostaną przeprowadzone na boisku przy SP w Komarowie-Osadzie, natomiast...

ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

Jubileusz 100-lecia Jednostki OSP Janówka

30 maja 2026 roku w miejscowości Janówka Zachodnia odbyła się uroczystość z okazji 100-lecia Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Janówce. Uroczystość rozpoczęła się przemarszem pocztów sztandarowych z placu przy Centrum Integracji Społecznej do miejscowej kaplicy....
Skip to content