Stypendia Wójta Gminy dla najzdolniejszych

utworzone przez | 30 czerwca 2020 | Aktualności

Ze względu na obowiązujący stan epidemii uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbyło się w inny sposób niż dotychczas. Dyrektorzy zorganizowali  wręczenie świadectw, dyplomów i nagród z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
Jak co roku Wójt Gminy Wiesława Sieńkowska przyznała stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie uczniom z terenu Gminy Komarów-Osada.

Stypendium Wójta Gminy za wyniki w nauce otrzymali uczniowie:
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie:
– Kacper Wiśniewski kl. IV
– Franciszek Wołek kl. IV
– Klara Zasuwa kl. IV
– Emilia Wałaszyk kl. V
– Maciej Karwat kl. V
– Paulina Dec kl. V
– Ernest Przyczyna kl. V
– Jakub Gajewski kl. V
– Paulina Bil kl. V
– Maura Więcek kl. VI
– Anna Wszoła kl. VI
– Gabriela Macheta kl. VI
– Maciej Cisak kl. VI
– Zuzanna Szeremeta kl. VI
– Piotr Wróblewski kl. VI
– Hubert Zasuwa kl. VI
– Wiktoria Kwika kl. VI
– Zofia Biszczan kl. VI
– Martyna Nowosad kl. VI
– Joanna Opalińska kl. VIII

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Antoniówce:
– Martyna Schab kl. IV
– Wiktoria Sołoducha kl. IV
– Weronika Schab kl. V

Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Śniatyczach:
– Michał Łagowski kl. VI

Za wybitne osiągnięcia w sporcie stypendium Wójta Gminy otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej  im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie:  
– Krystian Jakubczak kl. V
– Martyna Nowosad kl. VI
– Kacper Jakubczak kl. VI
– Wiktoria Łój kl. VII

nagrodę rzeczową otrzymał:
– Kamil Jakubczak kl. III

Podziękowania, dyplomy i listy gratulacyjne oraz wyrazy uznania za trud wychowawczy, wzorowe wychowanie, osiągnięte wysokie wyniki w nauce lub sporcie ich pociech otrzymali od Wójta Gminy Rodzice wyróżnionych uczniów.

Koniec roku szkolnego był okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę. Dziękuję Nauczycielom i Wychowawcom, za przekazywanie młodemu pokoleniu wiedzy i umiejętności, mimo problemów związanych z ograniczeniem funkcjonowania szkół dołożyliście Państwo wszelkich starań, aby uczniowie ucząc się w domach nie stracili kontaktu ze szkołą i zakończyli rok szkolny z pozytywnymi ocenami. Rodzicom dziękuję za wsparcie i wielki wkład w sukcesy edukacyjne swoich pociech, za bezinteresowną pomoc, życzliwość  oraz kreowanie pozytywnego wizerunku szkoły i gminy. Uczniom gratuluję wspaniałych sukcesów i osiągnięć w nauce i sporcie.
Wszystkim życzę niezapomnianych, słonecznych, udanych i  bezpiecznych wakacji. Abyśmy wszyscy we wrześniu mogli czuć radość ze wspólnych spotkań i nauki stacjonarnej.

 Wójt Gminy Komarów-Osada
/-/ Wiesława Sieńkowska

 

 

Nie dla czadu

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa informuje jak reagować na zagrożenie czadem. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami. Czym jest czad? Czad - tlenek węgla (CO) to silnie trujący, bezbarwny, bezwonny i niedrażniący gaz. Ma nieco mniejszą gęstość niż powietrze,...

Działania oszczędnościowe Gminy

Gmina Komarów-Osada, podobnie jak inne samorządy w całej Polsce, mierzy się z ogromnym wzrostem wydatków bieżących, co spowodowane jest m.in. spadkiem dochodów bieżących w zakresie PIT, wzrostem cen energii i gazu oraz wysoką inflacją. Ponadto z dniem 17 października...

III Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Testowym z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami” Konkurs ma na celu upowszechnianie wśród rolników „Zasad ochrony...

Warsztaty w ramach projektu Moje Miejsce na Ziemi Zamojskiej

Stowarzyszenie LGD Ziemia Zamojska zaprasza mieszkańców gminy Komarów-Osada do udziału w warsztatach eko – 29 listopada. W związku z otrzymanym dofinansowaniem, które Stowarzyszenie LGD Ziemia Zamojska pozyskało z Fundacji ORLEN w ramach programu Moje Miejsce na...
Skip to content