Rowerowy sierpień

utworzone przez | 9 sierpnia 2023 | Aktualności, Działalność Domu Kultury

W pierwszą niedzielę sierpnia, rajdem rowerowy z Komarowa-Osady do Kolonii Wolica Brzozowa, rozpoczęliśmy akcję „Rowerowy Sierpień”. Na trasę wyruszyło 26 rajdowiczów, ludzi w różnym wieku, których łączy chęć aktywnego wypoczynku, integracji i wspólnego spędzania czasu. Tym razem trasa była wymagająca technicznie, z dużą ilością podjazdów, na pokonanie których trzeba było zużyć więcej energii. Wszyscy dojechali do miejsca wypoczynku, gdzie na uczestników czekało ognisko i można było odpocząć przed następnym, równie wymagającym etapem. Podczas odpoczynku obecni na rajdzie wymieniali się wrażeniami, doświadczeniem i wskazówkami związanymi z technikami pokonywania podjazdów. Cieszymy się, że nic nam nie przeszkodziło w rowerowej przygodzie i spokojnie uczestnicy mogli przejechać całą zaplanowaną trasę i bezpiecznie wrócić do domów. Dziękujemy za udział i miło spędzony czas, a współorganizatorom za współpracę. Do zobaczenia na kolejnym rajdzie.

Organizatorzy:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie,

Sołtys miejscowości Kolonia Wolica Brzozowa wraz z żoną,

Jednostka OSP Komarów-Osada.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.
Skip to content