Rowerowy sierpień

utworzone przez | 9 sierpnia 2023 | Aktualności, Działalność Domu Kultury

W pierwszą niedzielę sierpnia, rajdem rowerowy z Komarowa-Osady do Kolonii Wolica Brzozowa, rozpoczęliśmy akcję „Rowerowy Sierpień”. Na trasę wyruszyło 26 rajdowiczów, ludzi w różnym wieku, których łączy chęć aktywnego wypoczynku, integracji i wspólnego spędzania czasu. Tym razem trasa była wymagająca technicznie, z dużą ilością podjazdów, na pokonanie których trzeba było zużyć więcej energii. Wszyscy dojechali do miejsca wypoczynku, gdzie na uczestników czekało ognisko i można było odpocząć przed następnym, równie wymagającym etapem. Podczas odpoczynku obecni na rajdzie wymieniali się wrażeniami, doświadczeniem i wskazówkami związanymi z technikami pokonywania podjazdów. Cieszymy się, że nic nam nie przeszkodziło w rowerowej przygodzie i spokojnie uczestnicy mogli przejechać całą zaplanowaną trasę i bezpiecznie wrócić do domów. Dziękujemy za udział i miło spędzony czas, a współorganizatorom za współpracę. Do zobaczenia na kolejnym rajdzie.

Organizatorzy:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie,

Sołtys miejscowości Kolonia Wolica Brzozowa wraz z żoną,

Jednostka OSP Komarów-Osada.

Obwieszczenie o wynikach wyborów na Członków Rad Powiatowych Lubelskiej Izby Rolniczej

Okręgowa Komisja Wyborcza nr 200 w Komarowie-Osadzie podaje do publicznej wiadomości wyniki wyborów do Rady Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej w Powiecie Zamojskim.

NABÓR PRZEDSIĘWZIĘĆ REWITALIZACYJNYCH DO GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI DLA Gminy KOMARÓW – OSADA DO 2030 R.

Szanowni Państwo, zgodnie z Uchwałą Nr L/413/2023 Rady Gminy Komarów-Osada z dnia 30 czerwca 2023r. w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Komarów-Osada wyznaczono obszar rewitalizacji składających się z jednostek: Komarów...

PODSUMOWANIE Z PRZEBIEGU WARSZTATÓW PROJEKCYJNYCH ORAZ SPACERU BADAWCZEGO

W dniu 15 września 2023 r. o godz. 10.30 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie (ul. Rynek 15) odbyło się otwarte spotkanie rewitalizacyjne dla mieszkańców gminy, w szczególności wyznaczonego obszaru rewitalizacji, tj. miejscowości:...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.
Skip to content