Pani Krystyna Kozak dołączyła do grona „Ludzi z Pasją”

utworzone przez | 11 grudnia 2023 | Aktualności, Działalność Domu Kultury

W piękne śnieżne popołudnie, w sali Samorządowego Ośrodka Kultury rozgościły się białe szydełkowe gwiazdki, dzwonki i ażurowe bombki.

O pięknej pasji i o zamiłowaniu do szydełkowania opowiadała pani Krystyna Kozak z Kadłubisk, autorka spotkania „Ludzie z Pasją”. Był to dzień pełen ciekawostek, które odkryła przed nami Pani Krystyna a różnorodne wzory prac rozbudziły zainteresowanie zebranych gości. Wszyscy podziwiali piękną wystawę, na której można zobaczyć między innymi aniołki, świeczki, koszyczki i wiele innych dekoracji szydełkowych, które Pani Krystyna wykonuje w domowym zaciszu.

Podczas spotkania wiele ciepłych słów i gratulacji przekazała Pani Wójt Wiesława Sieńkowska wręczając bukiet kwiatów na ręce naszej Autorki. Do życzeń dołączyła się Pani Iwona Pełypyszyn Dyrektor SOK wraz
z pracownikami, przyjaciele Pani Krystyny, ludzie z pasją z poprzednich edycji i Klub Seniora „Legenda”.

Organizatorzy spotkania- Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Święto Rodziny  u przedszkolaków w Zubowicach

,,Mama, Tata i Ja” - to najczęściej przedstawiany przez dzieci obraz Rodziny.  W naszym przedszkolu od kilku lat organizujemy spotkanie piknikowe dla członków rodzin naszych przedszkolaków, by celebrować tak naprawdę aż trzy okazje: Święto Mamy, Święto Taty i...
Skip to content