I KONKURS GRANTOWY GRANTY NA ROZWÓJ NGO

utworzone przez | 31 stycznia 2013 | Ogłoszenia

Gmina Miejska Hrubieszów, jako Operator Dotacji zaprasza do składania wniosków o przyznanie dotacji w I konkursie grantowym „GRANTY NA ROZWÓJ NGO” na działania realizowane przez organizacje pozarządowe w ramach Projektu „Od wizji do nowoczesnego zarządzania podregionem Gotania”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Nr konkursu: 1/SPPW/NGO/2013

Więcej informacji w załączonym ogłoszeniu o naborze wniosków  NGO.pdf  lub pod adresem http://www.gotania.sppw.pl/ gdzie znajdują się wszystkie informacje o konkursie oraz dokumenty do pobrania.

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.
Skip to content