ZBIÓRKA OPON

utworzone przez | 3 lutego 2023 | Aktualności, Gospodarka odpadami

Szanowni Państwo,

Grupa RECYKL zajmująca się odzyskiem i recyklingiem zużytych opon w związku z ogólnopolską akcją skierowaną głównie do rolników prosi o podanie informacji dotyczących ilości zalegających opon w gospodarstwach rolnych na terenie gminy.

Osoby zainteresowane odbiorem opon mogą to zgłosić w Urzędzie Gminy Komarów-Osada, pokój nr 16, mailowo na adres poczta@komarow.pl lub pod numerem telefonu 84 6388643 w terminie do 28 lutego 2023 roku.

Po uzyskaniu informacji z całego regionu, planowane są akcje związane z ich odbiorem.

Szczegóły dotyczące organizacji odbioru opon oraz ewentualnej odpłatności będą znane po oszacowaniu potrzeb w tym zakresie.

Wójt Gminy Komarów-Osada

/-/ Wiesława Sieńkowska

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową www.recykl.pl gdzie można znaleźć szereg ciekawych informacji związanych z odzyskiem i recyklingiem, jak również odbiorem opon.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W załączeniu komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanych ochronnych szczepieniach lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie  powitali Wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Samorządności. Uczniowie z klas VIII spróbowali swoich sił w roli nauczycieli oraz pracowników szkoły i...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – rozstrzygnięty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 marca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 14 uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z...
Skip to content