Wspierajmy przedsiębiorców i kupujmy lokalnie!

utworzone przez | 29 kwietnia 2020 | Aktualności

W czasie pandemii, wprowadzonych ograniczeń, wspierajmy naszych lokalnych przedsiębiorców. Sytuacja, w jakiej się znaleźli jest  niezwykle trudna, nie wszyscy mogą skorzystać z przyjętej przez rząd tarczy antykryzysowej. Dlatego bądźmy solidarni i pomóżmy naszym przedsiębiorcom przetrwać ten trudny czas. Kupujmy lokalnie!. Zróbmy zakupy w naszych lokalnych sklepach, korzystajmy z usług warsztatów samochodowych, usług krawieckich, kupujmy sadzonki u naszych rolników i sadowników. Korzystajmy z innych usług, jakie oferują Nam przedsiębiorcy z naszej gminy.

Wspierajmy nasze lokalne firmy i wspólnie zadbajmy o naszą gminę.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia

Wójt Gminy Komarów-Osada informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Komarów-Osada w dniu 16 kwietnia 2024 roku został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia: - Krzywystok o numerze 335/1 o...

INFORMACJA WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA W SPRAWIE BEZPŁATNEGO GMINNEGO PRZEWOZU PASAŻERSKIEGO DLA WYBORCÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 7 KWIETNIA 2024

Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do publicznej wiadomości informacje o bezpłatnym transporcie do lokali wyborczychw dniu 7 kwietnia 2024 roku.
Skip to content