WARSZTATY „EKOZAPACHY – AROMATERAPIA”

utworzone przez | 20 lipca 2023 | Działalność Domu Kultury

Warsztaty „Ekozapachy” zostały zorganizowane w ramach cyklu warsztatów ekologicznych 5XEKO. Uczestnicy podczas spotkania poznali tajniki aromaterapii i stosowania olejków eterycznych dla użytku domowego.  W miłej atmosferze dowiedzieli  się m.in. czym są olejki eteryczne i jakie mają właściwości, jak wpływają na nasze samopoczucie, jak wykorzystać je w codziennym życiu. Dowiedzieli się również, że przygotowana kompozycja lub nawet jeden olejek eteryczny może zwiększyć sprawność, zneutralizować zmęczenie, uspokoić i poprawić nastrój. Podczas warsztatów  dowiedzieli się jak stosować olejki eteryczne dla poprawy samopoczucia. Na podstawie nabytych wiadomości uczestnicy samodzielnie przygotowali rollony na dobry sen, na koncentrację, na relaks i wyciszenie. Przygotowali ekologiczny preparat na wzmocnienie paznokci.

Warsztaty „Ekozapachy” zostały zrealizowane w ramach projektu Ekozorientowani współfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030, realizowanego przez Stowarzyszenie Aktywni w Kulturze

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.
Skip to content