Sto lat dla Babć i Dziadków

utworzone przez | 23 stycznia 2020 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Dla wielu osób Babcia i Dziadek to osoby wyjątkowe. Szkoły Podstawowe oraz Samorządowe Przedszkole uczciły to wyjątkowe święto, goszcząc w swoich progach wielu wspaniałych gości. Zaproszeni Babcie i Dziadkowie, licznie przybyli na tę niecodzienną uroczystość.  W pięknie udekorowanych salach, dzieci przygotowały ciekawe programy artystyczne związane tematycznie z tym świętem. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych: wokalnych, tanecznych, recytatorskich. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków i babcie upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Serdeczne życzenia złożyła Wójt Gminy Komarów-Osada Wiesława Sieńkowska oraz Dyrektorzy, którzy nie szczędząc ciepłych słów, życzyli gościom samych pięknych chwil w życiu, zdrowia i młodzieńczej energii. W trakcie spotkania, dzieci zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy i na słodki poczęstunek. Był to niezwykły czas nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. Szczęśliwe i uśmiechnięte ich twarze  po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Czas upłynął w miłej atmosferze.

 

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.
Skip to content