Podziękowania Wójta Gminy

utworzone przez | 24 czerwca 2022 | Aktualności

Szanowni Państwo,

Dyrektorzy Szkół, Przedszkoli, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty,

Kochani  Uczniowie i Rodzice

Kończymy dziś rok szkolny 2021/2022. Rok, który przyniósł wiele wyzwań, twórczych działań, i ważnych inicjatyw. Był to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów, radości i wielu cennych inicjatyw całej społeczności szkolnej: nauczycieli, wychowawców, uczniów i ich rodziców. Koniec roku szkolnego jest okazją, by wszystkim Państwu podziękować za rzetelność i wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną  i sumienną pracę.

Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom serdecznie dziękuję za cały rok wytężonej pracy i zaangażowania, za podejmowanie niełatwych wyzwań. Słowa podziękowania kieruję do wszystkich Rodziców, którzy zawsze wspierają działania szkoły, służą pomocą i radą, za nieustające wsparcie i wielki wkład w sukcesy edukacyjne swoich pociech.

Drodzy Uczniowie. Dziś otrzymacie świadectwa i rozpoczną się wakacje. Wielu z Was docenia wartość edukacji i wie jak umiejętnie wykorzystać szansę, którą stawia przed Wami szkoła. Wraz z Wami cieszę się ze wszystkich Waszych osiągnięć i sukcesów. Wszystkim uczniom gratuluję wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu talentów.

Nadszedł czas zasłużonego wypoczynku. Wszystkim Państwu składam życzenia bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Niech będzie to czas zasłużonego wypoczynku i radości, a zgromadzona podczas wakacji energia pozwoli wrócić do kolejnych zadań i planów.

Z gratulacjami i serdecznymi pozdrowieniami

                                                                                                            (-) Wiesława Sieńkowska

                                                                                                                       Wójt Gminy

Informacja o jakości wody z wodociągów zbiorowego zaopatrzenia w wodę zlokalizowanych na terenie gminy Komarów-Osada

Zgodnie z zapisem art. 12 ust. 5 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 roku o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniem ścieków (tekst jednolity Dz.U.2020r. poz. 2028), Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do wiadomości informację o jakości wody z wodociągów...

Andrzejki w szkole

Koniec listopada to czas organizowania zabaw połączonych z wróżbami i przepowiedniami. Także dzieci ze Szkoły Podstawowej w Antoniówce podtrzymując tradycje, uroczyście obchodziły andrzejkowy dzień czarów i zabaw. Tego dnia nie zabrakło konkursów przygotowanych przez...

PANI WÓJT CZYTA DZIECIOM

 W dniu 24 listopada 2022r. w Samorządowym Przedszkolu w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach zostały podsumowane działania placówki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025. Tego dnia w przedszkolu pojawili się goście: Pani Wójt...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.
Skip to content