Pilne! Kto podszywa się pod Wójta Gminy Komarów-Osada?

utworzone przez | 2 kwietnia 2024 | Aktualności

Szanowni Mieszkańcy,

W dniu wczorajszym w przestrzeni publicznej pojawiła się propagandowa ulotka, która miała na celu zasiać strach, lęk i niepewność w Państwa sercach i umysłach. Głęboko ubolewam nad tym, że moi przeciwnicy próbują wmówić Państwu, że w naszej gminie prowadzone są inwestycje o zupełnie innym przeznaczeniu niż faktycznie. Tego rodzaju działania są nieetyczne i naruszają zasady demokratycznego procesu wyborczego. Wszelkie dokumenty odnoszące się do prowadzonych inwestycji potwierdzają fakt, że szkoła, żłobek i przedszkole będą służyć jedynie naszym najmłodszym mieszkańcom. 

Nie mam nic do ukrycia, ponieważ cenię sobie uczciwość, prawdomówność i szacunek. Proszę Państwa, abyście nie dali się zmanipulować i nie wierzyli niepotwierdzonym źródłom. Wierzę w naszą wspólną siłę
i gotowość do działania na rzecz dobra naszej Gminy. W razie pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu z Urzędem Gminy, gdzie można uzyskać rzetelne informacje na temat moich działań.


Z wyrazami szacunku,
Wiesława Sieńkowska
Wójt Gminy Komarów-Osada

Zaproszenie

Lokalizacja: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, ul. Narutowicza 34.

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego Gminy Komarów-Osada

Na podstawie art. 13i ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2023 r. poz. 977 z późn. zm.) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Gminy Komarów-Osada Uchwały Nr LVIII/463/2024 z dnia 11 marca 2024...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.
Skip to content