Nieodpłatne opaski odblaskowe dla mieszkańców Gminy Komarów-Osada

utworzone przez | 23 października 2014 | Ogłoszenia

Wójt Gminy Komarów-Osada informuje, że zgodnie z nowelizacją ustawy – prawo o ruchu drogowym – z dniem 31 sierpnia br. każda osoba poruszająca się po zmroku w obrębie dróg poza ternem zabudowanym jest zobowiązana do noszenia elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu.

Dlatego w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców gminy zakupiono opaski odblaskowe dla każdego mieszkańca, które można otrzymać nieodpłatnie w Urzędzie Gminy Komarów-Osada, pokój numer 2.

Zachęcamy do ich pobrania i noszenia, bo bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważne.

Rozświetlamy Naszą Gminę

Nasza Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 524 400 zł na zadanie pn. Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Komarów-Osada.(w ramach Rządowego Programu Rozświetlamy Polskę) Łącznie inwestycja opiewa na kwotę 655.500 zł (z czego gmina dokłada...

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

ZOSTAŃ ŚNIEŻNYM ANIOŁEM

Zima zawsze niesie ze sobą wiele wyzwań, a odśnieżanie dla wielu osób stanowi poważny problem. Zachęcamy do zostania „Śnieżnym Aniołem”. Zrób dobry uczynek w postaci pomocy drugiemu człowiekowi i odśnież jego chodnik, posesję. W ten sposób propagujemy dobro oraz...
Skip to content