Nagrodzeni Nauczyciele i Pracownicy Oświaty

utworzone przez | 14 października 2022 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej to święto polskiej oświaty, to dzień podsumowań osiągnięć szkół i placówek oświatowych oraz ich kierownictwa i nauczycieli. Doceniając działalność i zaangażowanie dyrektorów, nauczycieli i pracowników oświaty w proces dydaktyczno – wychowawczym Wójt Gminy Wiesława Sieńkowska przyznała nagrody wyróżniającym się nauczycielom.

Nagrody Wójta Gminy Komarów-Osada otrzymały:

Pani Anna Kupiec – Niedźwiedź – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie i Pani Ewelina Dołba wicedyrektor oraz nauczycielka Pani Teresa Wszoła, Pani Anna Powroźnik – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawłą II w Antoniówce, Pani Anna Koszel – dyrektor Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach.

Dyrektorzy placówek oświatowych docenili również swoich nauczycieli i pracowników przyznając nagrody.

Nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie otrzymali nauczyciele: Pani Magdalena Bil, Pani Małgorzata Pachla, Pani Wiesława Posłajko, Pani Justyna Szeremeta oraz pracownicy szkoły Pani Małgorzata Brudnowska i Pani Anna Boguszewska.

Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawłą II w Antoniówce otrzymały nauczycielki: Pani Monika Piątkowska i Pani Justyna Wojciechowska.

Dyrektora Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach otrzymała nauczycielka Pani Natalia Olewska i Pani Wioletta Osika pomoc nauczyciela.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

OGŁOSZENIE DLA ROLNIKÓW

W związku z wprowadzonymi ułatwieniami w prowadzeniu handlu przez rolników i ich domowników, informuję, iż wyznaczony został teren targowiska (parking obok kościoła w Komarowie-Osadzie) na którym rolnicy i ich domownicy mogą sprzedawać bez opłaty targowej w piątki i...

BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE

Na terenie gminy Komarów-Osada w dniu 27 marca 2023 roku zostały wykonane bezpłatne badania mammograficzne  u kobiet od 50-69 roku życia w mammobusie ustawionym przy Urzędzie Gminy w Komarowie-Osadzie. Na mammografię zgłosiły się panie z terenu naszej gminy....

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.

Konkurs i warsztaty świąteczne w SOK-u

W Samorządowym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty plastyczne dla  Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy i Klubu Seniora Legenda. Podczas warsztatów uczestnicy  własnoręcznie wykonali  piękne ozdoby świąteczne, pod okiem instruktora SOK. W stroikach  dominuje...
Skip to content