KONKURS NA „ NAJPIĘKNIEJSZĄ FIGURĘ ŚNIEGOWĄ W GMINIE KOMARÓW-OSADA ROSTRZYGNIĘTY!!!

utworzone przez | 3 marca 2021 | Działalność Domu Kultury

Zakończyło się głosowanie na „Najpiękniejszą figurę śniegową w Komarowie”. Miłośników zimowych zabaw na śniegu w naszej gminie nie brakowało. Na konkurs-zabawę wpłynęło 31 fotografii pięknych figur śniegowych. Najpiękniejsze zostały wyłonione poprzez lajkowanie na facebooku na profilach: Gmina. Komarów-Osada i Biblioteka Publiczna Komarów-Osada.

Laureaci konkursu:

I miejsce 567 lajków – „Żółwik Sammy” Amelki Złomaniec z Sosnowej Dębowej. 

II miejsce 367 lajków  – „Bałwanek z uszami” Szymona Presza i Kacpra Juszczaka z Księżostan-Kolonii

III miejsce 347 lajków – „Sprei garbus” Wiktorii Kwiki w Wolicy Brzozowej

Autorzy najpiękniejszych figur śniegowych otrzymali nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy konkursowej. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać czas spędzony podczas tworzenia przepięknych figur śniegowych. 

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W załączeniu komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanych ochronnych szczepieniach lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie  powitali Wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Samorządności. Uczniowie z klas VIII spróbowali swoich sił w roli nauczycieli oraz pracowników szkoły i...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – rozstrzygnięty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 marca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 14 uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z...
Skip to content