Konkurs na laurkę dla Babci i Dziadka ( III edycja )

utworzone przez | 12 stycznia 2023 | Działalność Domu Kultury

Samorządowy Ośrodek Kultury zaprasza do zabawy konkursowej  na „Laurkę dla Babci i Dziadka”.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Komarów-Osada. Laurka może być wykonana w dowolnej technice i w dowolnym formacie. Należy dołączyć życzenia, które również  będą podlegać ocenie. Prace będą oceniane w dwu kategoriach:

Klasy I-IV i V-VIII. Laurki prosimy dostarczyć do Samorządowego Ośrodka Kultury w Komarowie-Osadzie do dnia 18. 01. 2023 r.

Po rozstrzygnięciu prac, wyniki będą podane na stronie gminy oraz SOK. Organizatorzy poinformują telefonicznie o sposobie odbioru dyplomów i nagród.

                                        ZAPRASZAMY

Do prac (na odwrocie) należy dołączyć wypełnioną metryczkę:

 

 

………………………….………………………………….

Imię i nazwisko uczestnika

 

………………………….………………………………….

Klasa

 

………………………….………………………………….

Szkoła

 

………………………….………………………………….

Telefon kontaktowy opiekuna szkolnego

Do pobrania

Klauzula informacyjna

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.

ZBIÓRKA OPON

Szanowni Państwo, Grupa RECYKL zajmująca się odzyskiem i recyklingiem zużytych opon w związku z ogólnopolską akcją skierowaną głównie do rolników prosi o podanie informacji dotyczących ilości zalegających opon w gospodarstwach rolnych na terenie gminy. Osoby...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Mamy rekord!!!

„Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich: małych i dużych”. Pod tym hasłem w niedzielę 29 stycznia 2023 r. odbyła się w całej Polsce zbiórka w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej gminie WOŚP zagrała już po raz 22. Zbiórka przerosła nasze...
Mamy rekord!!!

Mamy rekord!!!

„Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich: małych i dużych”. Pod tym hasłem w niedzielę 29 stycznia 2023 r. odbyła...

Skip to content