Konkurs fotograficzno-plastyczny „Skrzydlaci goście w moim karmniku”

utworzone przez | 27 stycznia 2021 | Działalność Domu Kultury

Zima to doskonały czas na obserwację ptaków, którym zimą trzeba pomagać. Jeśli posiadasz przy domu karmnik i regularnie dokarmiasz naszych skrzydlatych przyjaciół to zapraszamy do zabawy konkursowej. Zrób zdjęcie lub wykonaj pracę plastyczną (kredką, farbami, ołówkiem) dokarmianym łasuchom, które odwiedzają twój karmnik.

Prace plastyczne prosimy dostarczyć do Samorządowego Ośrodka Kultury w Komarowie-Osadzie osobiście. Natomiast zdjęcie (1 zdjęcie w formacie JPG) prześlij na adres e-mail sokanimator2@wp.pl. Do prac prosimy dołączyć informację: imię i nazwisko, wiek uczestnika oraz tytuł pracy (zdjęcia).

Kategorie wiekowe:

  • do 6 lat praca plastyczna
  • 7-11 lat fotografia
  • 12+ lat fotografia

Na wasze prace czekamy do 26 lutego 2021 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.komarow.pl, www.sokbib.naszabiblioteka.com

Organizatorzy:

Świetlica Wiejska w Ruszczyźnie,

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie.

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Mamy dla Ciebie kilka informacji, z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych osób biorących udział w konkursie. Fotografie i prace plastyczne pozostają do dyspozycji organizatora, wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację, a także na publikację imienia i nazwiska autora. Twój adres e-mail, nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż do kontaktu z Tobą w przypadku Twojej wygranej i nie będzie udostępniany osobom trzecim. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem sokanimator2@wp.pl lub pod nr. tel. 84 638 86 59.

 

OGŁOSZENIE DLA ROLNIKÓW

W związku z wprowadzonymi ułatwieniami w prowadzeniu handlu przez rolników i ich domowników, informuję, iż wyznaczony został teren targowiska (parking obok kościoła w Komarowie-Osadzie) na którym rolnicy i ich domownicy mogą sprzedawać bez opłaty targowej w piątki i...

BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE

Na terenie gminy Komarów-Osada w dniu 27 marca 2023 roku zostały wykonane bezpłatne badania mammograficzne  u kobiet od 50-69 roku życia w mammobusie ustawionym przy Urzędzie Gminy w Komarowie-Osadzie. Na mammografię zgłosiły się panie z terenu naszej gminy....

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.

Konkurs i warsztaty świąteczne w SOK-u

W Samorządowym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty plastyczne dla  Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy i Klubu Seniora Legenda. Podczas warsztatów uczestnicy  własnoręcznie wykonali  piękne ozdoby świąteczne, pod okiem instruktora SOK. W stroikach  dominuje...
Skip to content