KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KOMARÓW-OSADA ZAINTERESOWANYCH ZAKUPEM WĘGLA NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH

utworzone przez | 24 października 2022 | Aktualności

Urząd Gminy Komarów-Osada prowadzi rozeznanie co do ilości, gospodarstw domowych chętnych do zakupu węgla, który byłby sprzedawany przez gminę za pośrednictwem innego podmiotu.

Prosimy mieszkańców, którzy uzyskali dodatek węglowy o zgłaszanie chęci zakupu węgla po cenie 2000-2200 zł brutto za tonę.

Osoby zainteresowane zakupem węgla od gminy Komarów-Osada prosimy o zgłaszanie się do 28 października 2022 r. (piątek) do godziny 15.30, w następujący sposób:

– osobiści w Urzędzie Gminy Komarów-Osada, pokój nr 16,

– telefonicznie pod nr telefonu 846388643  lub 846153102.

– poprzez wypełnienie ankiety online (aby wypełnić ankietę kliknij TUTAJ).

Należy podać następujące dane:

– adres gospodarstwa domowego,

– nr telefonu kontaktowego,

– rodzaj węgla, który chcemy kupić:

  • Miał,
  • Groszek, Orzech,

– ilość węgla (w tonach) który chcemy zakupić – maksymalnie 3 tony.

Z akcji wyłączone są gospodarstwa, które już kupiły węgiel w ilości przynajmniej – 3 ton po cenie niższej niż 2000 zł brutto za tonę.

Ustawa regulująca sprzedaż węgla przez gminy jest w trakcie procedowania, więc powyższe informacje ostatecznie mogą ulec zmianie. Po wprowadzeniu ustawy konieczne będzie złożenie odrębnych wniosków o zakup węgla od gminy.

Zebrane informacje umożliwią prawidłowe przygotowanie realizacji zadania w zakresie preferencyjnego zakupu węgla.

Wójt Gminy

/-/ Wiesława Sieńkowska

„Dotacje dla rolnictwa” bezpłatny webinar informacyjny

W załączeniu zaproszenie dla rolników do udziału w webinarium „Dotacje dla rolnictwa”, które odbędzie się 1 lutego 2023 r. Agenda spotkania

Laurki na Dzień Babci i Dziadka

Konkurs na „Laurkę dla Babci i Dziadka”  organizowany przez Samorządowy Ośrodek Kultury został już rozstrzygnięty. Wpłynęło 19 kolorowych laurek, które zachwyciły nas pomysłowością i oryginalnością. Dzieci wykazały się  precyzją wykonania i szerokim wachlarzem...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.  

Komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych w związku z potencjalnymi zagrożeniami występującymi w okresie zimowym

Szanowni Państwo, sezon jesienno-zimowy, to okres występowania niekorzystnych warunków atmosferycznych, które mogą spowodować uszkodzenie obiektu budowlanego lub sprowadzić zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi, bezpieczeństwa mienia lub środowiska. Przypominam, że w...
Skip to content