KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KOMARÓW-OSADA ZAINTERESOWANYCH ZAKUPEM WĘGLA NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH

utworzone przez | 24 października 2022 | Aktualności

Urząd Gminy Komarów-Osada prowadzi rozeznanie co do ilości, gospodarstw domowych chętnych do zakupu węgla, który byłby sprzedawany przez gminę za pośrednictwem innego podmiotu.

Prosimy mieszkańców, którzy uzyskali dodatek węglowy o zgłaszanie chęci zakupu węgla po cenie 2000-2200 zł brutto za tonę.

Osoby zainteresowane zakupem węgla od gminy Komarów-Osada prosimy o zgłaszanie się do 28 października 2022 r. (piątek) do godziny 15.30, w następujący sposób:

– osobiści w Urzędzie Gminy Komarów-Osada, pokój nr 16,

– telefonicznie pod nr telefonu 846388643  lub 846153102.

– poprzez wypełnienie ankiety online (aby wypełnić ankietę kliknij TUTAJ).

Należy podać następujące dane:

– adres gospodarstwa domowego,

– nr telefonu kontaktowego,

– rodzaj węgla, który chcemy kupić:

  • Miał,
  • Groszek, Orzech,

– ilość węgla (w tonach) który chcemy zakupić – maksymalnie 3 tony.

Z akcji wyłączone są gospodarstwa, które już kupiły węgiel w ilości przynajmniej – 3 ton po cenie niższej niż 2000 zł brutto za tonę.

Ustawa regulująca sprzedaż węgla przez gminy jest w trakcie procedowania, więc powyższe informacje ostatecznie mogą ulec zmianie. Po wprowadzeniu ustawy konieczne będzie złożenie odrębnych wniosków o zakup węgla od gminy.

Zebrane informacje umożliwią prawidłowe przygotowanie realizacji zadania w zakresie preferencyjnego zakupu węgla.

Wójt Gminy

/-/ Wiesława Sieńkowska

INFORMACJA WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA W SPRAWIE BEZPŁATNEGO GMINNEGO PRZEWOZU PASAŻERSKIEGO DLA WYBORCÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 7 KWIETNIA 2024

Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do publicznej wiadomości informacje o bezpłatnym transporcie do lokali wyborczychw dniu 7 kwietnia 2024 roku.

Nowe nawierzchnie drogowe

Informuję, że nabierają tempa prace związane z modernizacją infrastruktury drogowej w Gminie Komarów-Osada! Łączna wartość inwestycji wyniesie ponad 2 miliony 250 tysięcy. Nowe nawierzchnie asfaltowe ucieszą mieszkańców miejscowości: Dub, Komarów-Osada (ul....

Dodatkowe pieniądze na oczyszczalnie

Na wniosek Wójta Gminy Wiesławy Sieńkowskiej zwołano sesję nadzwyczajną, na której Radni zabezpieczyli dodatkowe środki w kwocie 527 409,20 zł na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. Decyzja wynika z faktu, że zainteresowanie mieszkańców...
Skip to content