Życzenia dla Babci i Dziadka od przedszkolaka

utworzone przez | 20 stycznia 2021 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, kiedy mogliśmy spotkać się z najstarszymi członkami naszych rodzin. W tym roku świętujemy nieco inaczej z powodu pandemii.
Wszystkie dzieci od kilku dni z zaangażowaniem brały udział w różnych zajęciach poświęconych temu, kim są babcia i dziadziuś dla każdego małego serduszka. Przedszkolaki wykonały bardzo starannie upominki, które wręczą swoim kochanym babciom i dziadkom.

Chętne dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie. Przedszkolaki wraz z paniami przygotowały życzenia, odśpiewały piosenki i w odświętnych strojach przedstawiły swój program. Zostały nagrane filmiki, które można obejrzeć na stronie przedszkola.
Z okazji święta wszyscy pracownicy dołączają się do tych życzeń. Niech Babcie i Dziadkowie cieszą się dobrym zdrowiem, są radośni i piękni. Każdy kolejny dzień niech niesie tylko miłe niespodzianki. Jesteście SKARBEM dla każdej rodziny.

STO LAT!

 

INFORMACJA WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA W SPRAWIE BEZPŁATNEGO GMINNEGO PRZEWOZU PASAŻERSKIEGO DLA WYBORCÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 7 KWIETNIA 2024

Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do publicznej wiadomości informacje o bezpłatnym transporcie do lokali wyborczychw dniu 7 kwietnia 2024 roku.

Nowe nawierzchnie drogowe

Informuję, że nabierają tempa prace związane z modernizacją infrastruktury drogowej w Gminie Komarów-Osada! Łączna wartość inwestycji wyniesie ponad 2 miliony 250 tysięcy. Nowe nawierzchnie asfaltowe ucieszą mieszkańców miejscowości: Dub, Komarów-Osada (ul....

Dodatkowe pieniądze na oczyszczalnie

Na wniosek Wójta Gminy Wiesławy Sieńkowskiej zwołano sesję nadzwyczajną, na której Radni zabezpieczyli dodatkowe środki w kwocie 527 409,20 zł na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. Decyzja wynika z faktu, że zainteresowanie mieszkańców...
Skip to content