Zaproszenie na szkolenie dla rolników

utworzone przez | 27 lutego 2015 | Ogłoszenia

Informujemy, że w dniu 12 marca 2015 roku o godzinie 9.00 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbędzie się szkolenie pn.: „Nowy system dopłat bezpośrednich – wypełnianie wniosku obszarowego i wybrane działania z zakresu PROW 2014-2020”. Organizatorem szkolenia jest Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

ZOSTAŃ ŚNIEŻNYM ANIOŁEM

Zima zawsze niesie ze sobą wiele wyzwań, a odśnieżanie dla wielu osób stanowi poważny problem. Zachęcamy do zostania „Śnieżnym Aniołem”. Zrób dobry uczynek w postaci pomocy drugiemu człowiekowi i odśnież jego chodnik, posesję. W ten sposób propagujemy dobro oraz...

Komunikat meteorologiczny

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje komunikat meteorologiczny dla województwa lubelskiego.
Skip to content