Zapraszamy do udziału w Gminnym Święcie Sportu

utworzone przez | 11 czerwca 2015 | Ogłoszenia

Gmina Komarów-Osada oraz Samorządowy Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają 21 czerwca 2015 roku (niedziela) do udziału w Gminnym Święcie Sportu. Uroczyste otwarcie zawodów nastąpi o godz. 1100 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Komarowie-Osadzie.

UWAGA gry zespołowe siatkówka i piłka ręczna rozpoczynają się o godz. 930. Drużyny zgłaszają się do 910, losowanie drużyn nastąpi o 920. Po losowaniu nie ma możliwości wejścia drużyny do rozgrywek.

Współorganizatorzy:

  • Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie,
  • Publiczne Gimnazjum w Komarowie-Osadzie,
  • Jednostka OSP w Komarowie-Osadzie
  • Szkolno – Parafialny Klub Sportowy „Jutrzenka” w Komarowie-Osadzie,

Osoba do kontaktu Magdalena Bąk tel. 84 6153219, e-mail: sokbib@wp.pl

W załączeniu:

Regulamin Gminnego Święta Sportu

Oświadczenie zawodnika

 

 

 

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia

Wójt Gminy Komarów-Osada informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Komarów-Osada w dniu 16 kwietnia 2024 roku został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia: - Krzywystok o numerze 335/1 o...

INFORMACJA WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA W SPRAWIE BEZPŁATNEGO GMINNEGO PRZEWOZU PASAŻERSKIEGO DLA WYBORCÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 7 KWIETNIA 2024

Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do publicznej wiadomości informacje o bezpłatnym transporcie do lokali wyborczychw dniu 7 kwietnia 2024 roku.
Skip to content