Zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy na rzecz poszkodowanej rodziny z Tomaszówki, która w pożarze straciła dorobek całego życia. Mieszkańcy naszej gminy po raz kolejny udowodnili, że w obliczu ludzkiej tragedii potrafią zjednoczyć siły i bezinteresownie nieść pomoc.
Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu i otwartym sercom udało nam się zebrać środki, które pozwolą rodzinie zakupić najpotrzebniejsze rzeczy pierwszej potrzeby oraz postawić pierwsze kroki na drodze do odbudowy bezpiecznego domu i normalnego życia.
Ta akcja nie udałaby się, gdyby nie Wy – nasi niesamowici Wolontariusze.
W działania zaangażowało się ponad 80 osób. Z całego serca dziękujemy Wam za serce włożone w organizację i prowadzenie zbiórki. Poświęciliście swój wolny czas, energię i siły, aby pomóc ludziom, których spotkała ogromna tragedia.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy dorzucili swoją cegiełkę do tej zbiórki. Pokazaliśmy, że jako lokalna społeczność tworzymy ogromną, wspierającą się rodzinę. Dziękujemy, że jesteście! ♥



