Zakończenie roku przedszkolnego

utworzone przez | 30 czerwca 2022 | Aktualności

28 czerwca br. w Samorządowym Przedszkolu w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2021/2022 oraz pożegnanie starszaków.

W uroczystościach udział wzięła Wójt Gminy Wiesława Sieńkowska, Kierownik referatu Oświaty Jolanta Danielewicz, wychowawcy, pracownicy oraz licznie przybyli rodzice i dziadkowie przedszkolaków. Jeszcze niedawno większość naszych maluszków po raz pierwszy przekraczała próg przedszkola, a już mają za sobą rok spędzony w jego murach. Rok pełen nowych doświadczeń, znajomości i zdobytej wiedzy. Milusińscy pięknie prezentowali swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają jego mury, by po wakacjach rozpocząć kolejny etap nauki. Życzymy im wielu  sukcesów i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. Za ten szczególny i wyjątkowy rok składamy podziękowania Rodzicom za ich pomoc, wyrozumiałość i cierpliwość. Wszystkim życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, pełnych przygód i niezapomnianych przeżyć.

Rozświetlamy Naszą Gminę

Nasza Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 524 400 zł na zadanie pn. Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Komarów-Osada.(w ramach Rządowego Programu Rozświetlamy Polskę) Łącznie inwestycja opiewa na kwotę 655.500 zł (z czego gmina dokłada...

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

ZOSTAŃ ŚNIEŻNYM ANIOŁEM

Zima zawsze niesie ze sobą wiele wyzwań, a odśnieżanie dla wielu osób stanowi poważny problem. Zachęcamy do zostania „Śnieżnym Aniołem”. Zrób dobry uczynek w postaci pomocy drugiemu człowiekowi i odśnież jego chodnik, posesję. W ten sposób propagujemy dobro oraz...
Skip to content