Zagadkowe zdjęcia – zagadka nr 9

utworzone przez | 27 stycznia 2021 | Działalność Domu Kultury

Zagadkowe zdjęcie nr 8 wciąż czeka na prawidłową odpowiedź.

Odwiedzających stronę zachęcamy do dalszej zabawy i do nadsyłania zdjęć, które będziemy publikować na łamach naszej strony. Chcemy dzielić się nimi z mieszkańcami, wymieniać wrażeniami i intrygować czymś wyjątkowym.

Zamieszczamy nowe zdjęcie nr 9. do odgadnięcia.

Może ktoś rozpozna miejsce i rzekę, która przepływa przez gminę Komarów-Osada?

Czekamy na Wasze odpowiedzi pod adresem domkultury1@o2.pl

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W załączeniu komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanych ochronnych szczepieniach lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie  powitali Wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Samorządności. Uczniowie z klas VIII spróbowali swoich sił w roli nauczycieli oraz pracowników szkoły i...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – rozstrzygnięty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 marca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 14 uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z...
Skip to content