ZABAWA KONKURSOWA „MOJA NAJPIĘKNIEJSZA ROŚLINA DONICZKOWA”

utworzone przez | 26 lutego 2021 | Działalność Domu Kultury

Rośliny doniczkowe w domu bez wątpienia są najpiękniejszą ozdobą każdego wnętrza i sprawiają nam wiele radości. Mają również inne właściwości, między innymi oczyszczają powietrze, uspokajają i pomogą odpocząć naszym oczom.

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie i Świetlica Wiejska w Ruszczyźnie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników i pasjonatów  roślin doniczkowych z naszej gminy do wzięcia udziału w zabawie konkursowej i pochwalenia się swoimi wyjątkowymi roślinami, z których jesteśmy dumni. Na adres sokanimator2@wp.pl przyślij do nas zdjęcie swojej roślinki. Podaj jej nazwę, imię i nazwisko właściciela oraz numer telefonu do kontaktu. Na Wasze zdjęcia czekamy do 22 marca 2021 roku.

Przesłane zdjęcia na bieżąco będziemy zamieszczać na stronie internetowej  www.komarow.pl i www.sokbib.naszabiblioteka.com.

Po zakończeniu zabawy konkursowej wszystkie zdjęcia opublikujemy na facebooku na profilach: Gmina.Komarów-Osada i Biblioteka Publiczna Komarów-Osada, gdzie do 31 marca 2021 roku będzie można oddać głos (lajk) na wybraną roślinę. Głosy z obu profili będą sumowane. Właściciel rośliny, która uzyska najwięcej polubień otrzyma nagrodę – niespodziankę, która z pewnością zadowoli każdego pasjonata roślin doniczkowych w naszej gminie.

 

Zapraszamy serdecznie do zabawy.

Wyniki zabawy konkursowej zostaną ogłoszone na stronach internetowych www.komarow.pl, www.sokbib.naszabiblioteka.com.

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Mamy dla Ciebie kilka informacji, z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób. Fotografie pozostają do dyspozycji organizatora, wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich ewentualną publikację, a także na publikację imienia, nazwiska oraz wieku. Twój adres e-mail, nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż do kontaktu z Tobą w przypadku Twojej wygranej. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem sokanimator2@wp.pl lub pod nr. tel. 84 638 86 59.

Ostrzeżenia meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.

GMINNE OBCHODY 80 ROCZNICY WYSIEDLEŃ MIESZKAŃCÓW GMINY KOMARÓW-OSADA

Rada Gminy, Wójt Gminy, Samorządowy Ośrodek Kultury, Szkoła Podstawowa w Komarowie-Osadzie zapraszają mieszkańców na uroczystość upamiętniającą 80 Rocznicę Wysiedleń Mieszkańców Gminy Komarów-Osada. Uroczystość odbędzie się w dniu 09 grudnia 2022 roku w miejscowości...

Informacja o jakości wody z wodociągów zbiorowego zaopatrzenia w wodę zlokalizowanych na terenie gminy Komarów-Osada

Zgodnie z zapisem art. 12 ust. 5 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 roku o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniem ścieków (tekst jednolity Dz.U.2020r. poz. 2028), Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do wiadomości informację o jakości wody z wodociągów...

Andrzejki w szkole

Koniec listopada to czas organizowania zabaw połączonych z wróżbami i przepowiedniami. Także dzieci ze Szkoły Podstawowej w Antoniówce podtrzymując tradycje, uroczyście obchodziły andrzejkowy dzień czarów i zabaw. Tego dnia nie zabrakło konkursów przygotowanych przez...
Skip to content