Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 6 maja 2023 r. nagle zmarła Śp. Aneta Masłowska

utworzone przez | 9 maja 2023 | Aktualności

Pani Aneta Danuta Masłowska urodziła się 24 czerwca 1975 rok w Rybniku.

W roku 1982 – rozpoczęła naukę w Szkole Podstawowej w Wolicy Śniatyckiej, w latach 1983 – 1990  kontynuowała naukę w Szkole Podstawowej w Komarowie-Osadzie, następnie w latach 1990 – 1995 uczęszczała do Liceum Ekonomicznego w Zamościu uzyskała tytuł technik-ekonomista o specjalności finanse i rachunkowość.

W 2009 roku – ukończyła wyższe studia licencjackie w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

W 2011 roku  – ukończyła wyższe studia magisterskie w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

W 2015 roku – ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu  w zakresie administracji publicznej.

Swoją pracę zawodową rozpoczęła 8 lipca 1997 roku w Urzędzie Gminy w Komarowie-Osadzie na stanowisku młodszy referent ds. organizacyjno-kadrowych, w 2001r. awansowała na stanowisko referenta ds. kadrowych, w 2005r. na stanowisko podinspektor ds. organizacyjnych, kadrowych i archiwalnych w 2007 roku otrzymała angaż na stanowisko inspektor ds. obsługi organów gminy, organizacyjnych, kadrowych i archiwalnych. W 2019 roku  awansowała na stanowisko zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Komarowie-Osadzie, które pełniła do dnia 6 maja 2023 roku.

W Urzędzie Gminy Komarów-Osada przepracowała 25 lat 9 miesięcy i 30 dni.

Komunikat meteorologiczny

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje komunikat meteorologiczny dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

Dzięki pozyskanym środkom uczniowie zwiedzili Sandomierz

17 maja br. uczniowie z kl. 4-6 Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Antoniówce wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Sandomierza dofinansowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach programu „Poznaj Polskę”. Uczniowie spotkali się z panią...

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Dyrektora Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach

Zarządzenie Nr 42/2023 Wójta Gminy Komarów-Osada z dnia 19 maja 2023 roku w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach. Do pobrania: Plik źródłowy
Skip to content