XXX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W GMINIE KOMARÓW-OSADA

utworzone przez | 31 stycznia 2022 | Działalność Domu Kultury

Przejrzyj na oczy! Pod takim hasłem w niedzielę 30 stycznia 2022 roku cała Polska po raz 30  grała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W Gminie Komarów-Osada zagrała już po raz 21 i po raz kolejny ofiarodawcy pokazali, że mają dobre, szczodre i przeogromne serca. Dzięki nieocenionej pracy i wytrwałości wolontariuszy oraz szczodrości darczyńców na terenie zebrano kwotę 2936,71 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Pomimo kapryśnej pogody nasi wolontariusze już od wczesnych godzin rannych, wierząc, że każdy zasługuje na szczęście, kwestowali w miejscowościach: Antoniówka, Dub, Komarów-Osada, Janówka i Zubowice.

W tym roku zagrali ochotnicy strażacy z naszej gminy: Henryk Baraniecki, Jolanta Handziuk, Beata Korona, Jacek Kostrubiec,  Jerzy Lewczuk, Michał Niedźwiedź, Szymon Niedźwiedź, Iwona Pełypyszyn, Bartłomiej Schab, Ryszard Tuz, Adrian Ulanowski, Wiesław Wiliński, Andrzej Zaburko.

30 Finał WOŚP koordynowały Magdalena Bąk i Beata Fizia:

Dziękujemy jeszcze raz Wam Kochani wolontariusze, bo dzięki waszej charytatywnej pracy udało się zebrać tak dużą kwotę !!!Jesteście najlepsi!!! Pamiętajcie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy To Wy!!!

Wszystkim, którzy okazali swoją hojność dziękujemy za wielkość serca, za to, że byliście z nami pomimo tak trudnego czasu. Światełko do nieba jest nieodzowną częścią Finału WOŚP. W tym roku było to 30 czerwonych balonów-serduszek, które posłaliśmy o godz. 20.00 z pozytywną energię w stronę Dobrych Aniołów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Organizatorzy tegorocznej akcji: Gmina Komarów-Osada, Samorządowy Ośrodek Kultury, Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Komarowa-Osady, Antoniówki i Duba.

 

 

Rozświetlamy Naszą Gminę

Nasza Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 524 400 zł na zadanie pn. Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Komarów-Osada.(w ramach Rządowego Programu Rozświetlamy Polskę) Łącznie inwestycja opiewa na kwotę 655.500 zł (z czego gmina dokłada...

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

ZOSTAŃ ŚNIEŻNYM ANIOŁEM

Zima zawsze niesie ze sobą wiele wyzwań, a odśnieżanie dla wielu osób stanowi poważny problem. Zachęcamy do zostania „Śnieżnym Aniołem”. Zrób dobry uczynek w postaci pomocy drugiemu człowiekowi i odśnież jego chodnik, posesję. W ten sposób propagujemy dobro oraz...
Skip to content