XXX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W GMINIE KOMARÓW-OSADA

utworzone przez | 31 stycznia 2022 | Działalność Domu Kultury

Przejrzyj na oczy! Pod takim hasłem w niedzielę 30 stycznia 2022 roku cała Polska po raz 30  grała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W Gminie Komarów-Osada zagrała już po raz 21 i po raz kolejny ofiarodawcy pokazali, że mają dobre, szczodre i przeogromne serca. Dzięki nieocenionej pracy i wytrwałości wolontariuszy oraz szczodrości darczyńców na terenie zebrano kwotę 2936,71 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Pomimo kapryśnej pogody nasi wolontariusze już od wczesnych godzin rannych, wierząc, że każdy zasługuje na szczęście, kwestowali w miejscowościach: Antoniówka, Dub, Komarów-Osada, Janówka i Zubowice.

W tym roku zagrali ochotnicy strażacy z naszej gminy: Henryk Baraniecki, Jolanta Handziuk, Beata Korona, Jacek Kostrubiec,  Jerzy Lewczuk, Michał Niedźwiedź, Szymon Niedźwiedź, Iwona Pełypyszyn, Bartłomiej Schab, Ryszard Tuz, Adrian Ulanowski, Wiesław Wiliński, Andrzej Zaburko.

30 Finał WOŚP koordynowały Magdalena Bąk i Beata Fizia:

Dziękujemy jeszcze raz Wam Kochani wolontariusze, bo dzięki waszej charytatywnej pracy udało się zebrać tak dużą kwotę !!!Jesteście najlepsi!!! Pamiętajcie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy To Wy!!!

Wszystkim, którzy okazali swoją hojność dziękujemy za wielkość serca, za to, że byliście z nami pomimo tak trudnego czasu. Światełko do nieba jest nieodzowną częścią Finału WOŚP. W tym roku było to 30 czerwonych balonów-serduszek, które posłaliśmy o godz. 20.00 z pozytywną energię w stronę Dobrych Aniołów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Organizatorzy tegorocznej akcji: Gmina Komarów-Osada, Samorządowy Ośrodek Kultury, Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Komarowa-Osady, Antoniówki i Duba.

 

 

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia

Wójt Gminy Komarów-Osada informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Komarów-Osada w dniu 29 listopada 2022 roku został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia: - Kraczew o numerze 74/2 o...

Andrzejki Seniorów

To był wyjątkowy wieczór. Uczestnicy z dużym poczuciem humoru przedstawiali dowcipy, skecze, bajki. Zabawy i wróżby andrzejkowe, połączone z tańcami, wprawiły wszystkich w dobry humor. Nie zabrakło wspólnych tańców i śpiewów, a o dobrej zabawie świadczyły...

Ogłoszenie w sprawie naboru do komisji konkursowej

Nabór członków do komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert, na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu, z zakresu oświaty i wychowania - zapewnienie uczniom niepełnosprawnym z terenu Gminy Komarów-Osada bezpłatnego...

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizacje zadań publicznych w 2023 roku

Działając na podstawie art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2022 r., poz. 1327 z późn. zm.), Uchwały  XLII/356/2022 Rady Gminy Komarów-Osada z dnia 28 października 2022 roku w sprawie przyjęcia...
Andrzejki Seniorów

Andrzejki Seniorów

To był wyjątkowy wieczór. Uczestnicy z dużym poczuciem humoru przedstawiali dowcipy, skecze, bajki. Zabawy i wróżby...

Skip to content