Wyróżnienie dla naszej gminy i Pani Wójt

utworzone przez | 22 marca 2021 | Aktualności

W dniu 19.03.2021 r. odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu „Ambasador Ekonomii Społecznej”. Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną, ww. spotkanie zorganizowano w formie online.

Podczas wystąpienia Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski docenił osiągnięcia gmin zmierzające do poprawy warunków życia społeczności lokalnej oraz wspierania ekonomii społecznej.

Tytuł Ambasadora Ekonomii Społecznej wręczał Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Zbigniew Wojciechowski.

Wójt Gminy Wiesława Sieńkowska z dumą przyjęła dwa tytuły:

*Ambasadora Ekonomii Społecznej w kategorii Samorząd przyjazny ekonomii społecznej
w województwie lubelskim,

*Ambasadora Ekonomii Społecznej w kategorii Samorządowiec przyjazny ekonomii społecznej
w województwie lubelskim.

Pani Wójt podziękowała Marszałkowi oraz Pani Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie za docenienie osiągnięć gminy w tym zakresie. Podkreśliła, że na ten sukces pracuje wiele zaangażowanych osób. 

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

https://www.youtube.com/watch?v=raEvsi1-5pI&t=1s

Wręczenie nagród odbyło się w minutach 15:50 oraz 31:20.

Prezentację na temat działań podjętych w Gminie Komarów w ramach ekonomii społecznej zobaczyć można w minutach 01:03:50.

 

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

„Bo najlepiej jest z rodziną” – Wyjątkowe święto w przedszkolu-pełne wzruszeń i radości

W dniu 10 czerwca,  w naszym Samorządowym Przedszkolu w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach, odbyło się wyjątkowe spotkanie, podczas którego dzieci i rodzice celebrowali bliską więź. Mali artyści, pięknie wystrojeni, przygotowali wyjątkowy program...

Zapraszamy na treningi piłki nożnej z Drużyną Legionka!

Serdecznie zapraszamy chętne dzieci i młodzież z klas IV-VIII na kolejny trening piłki nożnej, który odbędzie się 16.06.2026r. (wtorek).I grupa: klasy IV, Vi dziewczęta z klasy VIod godz. 17.30 do 18.15II grupa: chłopcy z klasy VI,klasa VII i VIIIod godz. 18.15 do...

ZAJĘCIA Z LEGIONKIEM NA OKRĄGŁO!

Wszystkie chętne dzieci zapraszamy na zajęcia, które odbędą się16.06.2026r. (wtorek)– I grupa dzieci w wieku 5-6 lat o godzinie 15.30– II grupa dzieci od I do III klasy o godzinie 16.30Zajęcia zostaną przeprowadzone na miasteczku ruchu drogowego przy Szkole...
Skip to content