WYCIECZKA DO TEATRU NA SPEKTAKL MUZYCZNY

utworzone przez | 28 lutego 2023 | Aktualności ze szkół

21 lutego 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Antoniówce pod opieką nauczycieli wybrali się do Domu Kultury w Zamościu na spektakl pt. „Piotruś Pan”. Przedstawienie było pełne cudownej muzyki i okazało się wspaniałym widowiskiem, które zrobiło ogromne wrażenie na młodych widzach wprowadzając ich w świat baśni oraz ekscytujących wydarzeń. Po obejrzeniu widowiska uczniowie wyruszyli w dalszą część wycieczki – do sali zabaw NEMO. Tam młodsi mogli skorzystać z licznych atrakcji, np. z basenu z tysiącem kulek, tuneli, zjeżdżalni, zaś starsi budować obiekty z klocków LEGO. Zadowolone, nieco zmęczone, pełne wrażeń dzieci wróciły do szkoły.

Zaproszenie

Lokalizacja: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, ul. Narutowicza 34.

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego Gminy Komarów-Osada

Na podstawie art. 13i ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2023 r. poz. 977 z późn. zm.) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Gminy Komarów-Osada Uchwały Nr LVIII/463/2024 z dnia 11 marca 2024...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.
Skip to content