Wirtualny klub młodego kolekcjonera

utworzone przez | 14 stycznia 2021 | Działalność Domu Kultury

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie zaprasza chętnych do współtworzenia „Klubu młodego kolekcjonera”.

Klub będzie zachęcał do tego, żeby gromadzić przedmioty w celu tworzenia różnych zbiorów, by w przyszłości podzielić się swoimi kolekcjami. Będzie miał na celu również promocję młodych hobbystów, organizowanie pokazów lub wystaw.

Pasja do zbieractwa rozwija się już u dzieci w wieku przedszkolnym, ale może trwać przez całe życie i zawsze dawać ogrom satysfakcji.

Pocztówki, znaczki, zabawki, opakowania słodyczy, to przedmioty, za którymi przepadały niegdyś dzieci. Dzisiaj jest wiele innych możliwości i to takich nie odkrytych. Ciekawi nas co wymyślicie? Często to właśnie od takich rzeczy zaczyna się nowa pasja młodego człowieka.

Wiele osób zbiera, składa i dumnie prezentuje wszystkim zainteresowanym swoje zdobycze, skrzętnie gromadzone przez wiele lat. Znaczki, pocztówki, monety czy książki to tylko kilka z najpopularniejszych przedmiotów do zbierania.

Jedni kolekcjonują różne przedmioty z samej chęci zbierania, inni dla satysfakcji z posiadania wyjątkowego egzemplarza lub pełnej serii. Jeszcze inni zajmują się swoimi zbiorami dla czystej przyjemności i chwili relaksu.

Osoby, które chcą pokazać swoje zbiory, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 846388659,

Zapraszamy!

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W załączeniu komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanych ochronnych szczepieniach lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie  powitali Wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Samorządności. Uczniowie z klas VIII spróbowali swoich sił w roli nauczycieli oraz pracowników szkoły i...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – rozstrzygnięty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 marca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 14 uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z...
Skip to content