Symboliczny czek od Premiera

utworzone przez | 6 lipca 2020 | Aktualności

Wójt Gminy Wiesława Sieńkowska odebrała z rąk Premiera Mateusza Morawieckiego i Wicepremiera Jacka Sasina symboliczny czek z dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 500.000 zł. Kwota ta jest wsparciem dla naszej gminy w czasie wychodzenia z kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa. Radni Gminy zdecydują, na które inwestycje gmina będzie aplikować o te środki.

 

Źródło zdjęć: http://www.powiatzamojski.pl/pl/news/910/premier-mateusz-morawiecki-spotkal-sie-z-samorzadowcami.html

 

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

ZOSTAŃ ŚNIEŻNYM ANIOŁEM

Zima zawsze niesie ze sobą wiele wyzwań, a odśnieżanie dla wielu osób stanowi poważny problem. Zachęcamy do zostania „Śnieżnym Aniołem”. Zrób dobry uczynek w postaci pomocy drugiemu człowiekowi i odśnież jego chodnik, posesję. W ten sposób propagujemy dobro oraz...

Komunikat meteorologiczny

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje komunikat meteorologiczny dla województwa lubelskiego.
Skip to content