Święto Rodziny  u przedszkolaków w Zubowicach

utworzone przez | 14 czerwca 2024 | Aktualności, Aktualności ze szkół

,,Mama, Tata i Ja” – to najczęściej przedstawiany przez dzieci obraz Rodziny. 

W naszym przedszkolu od kilku lat organizujemy spotkanie piknikowe dla członków rodzin naszych przedszkolaków, by celebrować tak naprawdę aż trzy okazje: Święto Mamy, Święto Taty i Dzień Dziecka.

We wtorek 11 czerwca odbył się taki właśnie coroczny piknik – Święto Rodziny. Okazja ta zgromadziła licznie zaproszonych gości. W radosnym nastroju dzieci zaprezentowały przygotowana wspólnie z nauczycielami i pracownikami część artystyczną. Były słowa wdzięczności za trud dla rodziców, życzenia , inscenizowane piosenki , taniec i upominki wykonane przez dzieci. Dużą atrakcją dla wszystkich był przygotowany przez placówkę i rodziców piknik na świeżym powietrzu oraz ,,szwedzki stół”, na którym można było wybrać coś smacznego dla podniebienia. Zabawa z animatorem pochłonęła dzieci i zaangażowała rodziców do wspólnego spędzania czasu.  Te wyjątkowe chwile były również okazją do większej integracji rodziców, wymiany doświadczeń oraz pogłębiła więź z nauczycielami i pracownikami przedszkola.

Cieszymy się, że na naszą imprezę przyjechała Wójt Gminy Wiesława Sieńkowska, że przychodzą całe rodziny, nawet dziadkowie i babcie. Dziękujemy rodzicom, że pomagają nam z dużym zaangażowaniem organizować takie wspaniałe  imprezy. Następna już w przyszłym roku szkolnym!

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia

Wójt Gminy Komarów-Osada informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Komarów-Osada w dniu 9 lipca 2024 roku został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia: - Księżostany Kolonia o numerze...
Skip to content