Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

Waldemar Leszczyński

Waldemar Leszczyński urodzony w Komarowie, absolwent UMCS w Lublinie, pedagog, wychowawca młodzieży, obecnie dyrektor Bursy Międzyszkolnej nr 2 w Zamościu.

Z młodzieżą pracuje ok. 30 lat. Od początku swojej pracy kulturę i sztukę postrzega jako doskonałe formy wychowania, które uczą, inspirują, integrują  i rozwijają wrażliwość młodego pokolenia.

Swoją pracę skupia na tworzeniu warunków do rozwoju młodych ludzi, inspirowaniu ich działań integrowaniu młodzieży. Za działalność na rzecz propagowania kultury w roku 2009 został  uhonorowany tytułem Animatora Kultury w Zamościu.

W roku 2011 nominowany do tytułu „Nauczyciel Roku” i odznaczony tytułem „Zasłużony dla Województwa Lubelskiego. Jest autorem wielu wystaw prezentowanych w Galerii Młodych.

W roku 2012 aktywnie włączył się do programu „Katyń – ocalić od zapomnienia”, angażując pracowników bursy i młodzież do upamiętnienia Bohaterów związanych z Zamościem–Zbigniewa Gaudnika i Tomasza Gołębiowskiego Zamordowanych przez NKWD w Twerze i Charkowie w 1940 roku

Celem wystawy fotografii „Włochy – Szlakiem Hetmana Jana Zamoyskiego” była przede wszystkim inspiracja młodych ludzi do poznawania dziedzictwa kulturowego Europy.

Wystawa prezentowana była w Galerii Fotografii „Ratusz” oraz w Galerii Młodych w Bursie Międzyszkolnej nr 2 w Zamościu.

 

WALDEMAR LESZCZYNSKI
Wystawa fotografii
WŁOCHY -
SZLAKIEM HETMANA JANA ZAMOYSKIEGO
 
 
 

 

Wernisaż Pana Waldemara Leszczyńskiego w Komarowie

 

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30