Niezwykła wrażliwość artystyczna – tak w skrócie można podsumować Gminny Konkurs Plastyczny „Ja i moja rodzina” w którym brały udział dzieci z terenu Gminy Komarów-Osada. Każda praca to osobna, piękna opowieść o miłości, radości, bezpieczeństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie. Prace zachwycały różnorodnością technik, a przede wszystkim samodzielnością i autentycznością. Wszystkie kompozycje zachwycają ogromnym zaangażowaniem autorów oraz niezwykle ciepłym, dziecięcym spojrzeniem na rolę najbliższych w ich życiu.
Po długich obradach jury wyłoniło zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych:
KATEGORIA I – DZIECI DO LAT 6
I MIEJSCE – Maria Świerszcz
I MIEJSCE – Lena Pawliszak
II MIEJSCE – Hanna Szczerbik
II MIEJSCE – Wiktor Kaczyński
III MIEJSCE – Hanna Kaczyńska
III MIEJSCE – Julia Dec
WYRÓŻNIENIA: Kornelia Grosman, Wiktor Grześków, Maja Przybylska, Aleksandra Szeremeta, Maja Świerszcz
KATEGORIA WIEKOWA II – DZIECI 7-9 LAT
I MIEJSCE – Łucja Puzio
II MIEJSCE – Oskar Bełz
III MIEJSCE – Gabriela Palonka
WYRÓŻNIENIA: Emilia Bełz, Kuba Żukowska
KATEGORIA WIEKOWA III DZIECI 10-12 LAT
I MIEJSCE – Maja Tujak
II MIEJSCE – Nicola Bełz
III MIEJSCE – Julia Juszczak
KATEGORIA WIEKOWA IV – MŁODZIEŻ 13-15 LAT
WYRÓŻNIENIE : Szymon Krystian-Presz
Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym artystom.
UWAGA !!!
Rozdanie nagród odbędzie się 26 maja 2026 roku na rynku w Komarowie-Osadzie, podczas Gminnego Dnia Matki o godzinie 17.00.
ORGANIZATOR: Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie






















