Rodzinny bal karnawałowy

utworzone przez | 14 stycznia 2021 | Działalność Domu Kultury

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie zaprasza dzieci i młodzież do 18 roku życia do internetowego zabawo-konkursu karnawałowego.

Na bale karnawałowe czekamy z wielką niecierpliwością przede wszystkim dlatego, że dają możliwość przebrania się za kogoś innego. Nie możemy spotykać się na wspólnych zabawach, ale puśćmy wodze fantazji i przygotujmy super Rodzinną Zabawę Karnawałową. Wykorzystajcie swoją wyobraźnią i wspólnie z domownikami przygotujcie stroje karnawałowe. Jeżeli chcecie, udekorujcie „sale balowe”, aby stworzyć wspaniały, balowy klimat. Teraz wystarczy włączyć muzykę i ruszyć na parkiet.

Następnie zróbcie zdjęcie i jedno przyślijcie do nas na adres sokanimator2@wp.pl lub sokbib@wp.pl. W temacie wpiszcie Karnawał. Na zdjęcia czekamy do 24 stycznia 2021 roku. Z nadesłanych zdjęć wybierzemy 3 najciekawsze fotki. Będziemy zwracać uwagę na pomysłowość strojów karnawałowych i sposób ich prezentacji (na zdjęciu powinni znaleźć się wszyscy przebrani uczestnicy „zabawy karnawałowej”). Z nadesłanych zdjęć utworzymy relację i zamieścimy na stronie internetowej.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika przez Administratora Danych: Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie w celach realizacji, ogłoszenia wyników konkursu i publikacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

Lista uczestników w przetargu ustnym ograniczonym (dla mieszkańców Gminy Komarów-Osada) na zbycie nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada

W związku z awarią serwera bip.lubelskie.pl lista osób zakwalifikowanych do udziału w przetargu zostaje zamieszczona na stronie www.komarow.pl. Po usunięciu awarii lista zostanie również zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Komarów-Osada. Na...

Planowane wyłączenia prądu

Informujemy że planowane jest wyłączenie prądu w miejscowości: – Komarów-Osada ul. 3 Maja ( Stacja Komarów 8 ) w dniu 6 czerwca (wtorek) w godzinach od 8:00 do 12:00. Pełna treść informacji dostępna jest na stronie PGE Dystrybucja S.A. pod adresem:...
Skip to content