Radosny Dzień Seniora

utworzone przez | 21 listopada 2022 | Aktualności

Siła i mądrość Wasza napędza wszystko …Dziękujemy!

Pod hasłem „Siła i mądrość Wasza napędza wszystko” obchodziliśmy Gminny Dzień Seniora. Podczas spotkania Pani Wiesława Sieńkowska Wójt Gminy podkreśliła ogromny potencjał, jaki stanowią seniorzy w naszej społeczności. Ich doświadczenie i zasługi w pracy dla dobra i rozwoju naszej gminy. Podziękowała za to, że są dla nas ciągle inspiracją i wzorem. Życzyła im dużo zdrowia, miłości, siły i wytrwałości. Spełnienia marzeń, radość i mądrość napędzającej wszystko.

Podczas uroczystości zebranym Seniorom zostały wręczone kwiaty. Spotkanie było także okazją do zaprezentowania twórczości seniorów. Dekoracja została wykonana z wycinanek przygotowanych przez Klub Seniora „Legenda”, na scenie swoje wiersze recytowały Pani Lucyna Majcher i Pani Maria Szewczuk. Spotkanie zakończył koncert zespołu „Lolek Orkiestra”. Rytmiczne, pełne energii melodie płynące ze sceny porywały Seniorów do tańca, a na twarzach malował się uśmiech i radość. Popołudnie w gronie licznie przybyłych seniorów było doskonałą okazją do spotkania towarzyskiego i wspomnień. Miłe spotkanie dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń i pozostanie na długo w naszej pamięci.

Organizatorzy:

Wójt Gminy Komarów-Osada,

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie. 

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W załączeniu komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanych ochronnych szczepieniach lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie  powitali Wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Samorządności. Uczniowie z klas VIII spróbowali swoich sił w roli nauczycieli oraz pracowników szkoły i...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – rozstrzygnięty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 marca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 14 uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z...
Skip to content