Radosny bal karnawałowy dla dzieci

utworzone przez | 12 lutego 2024 | Aktualności, Działalność Domu Kultury

Kolorowo i radośnie bawiły się dzieci na zakończenie ferii zimowych.

W ,,tłusty czwartek” 8 lutego, w świetlicy w Śniatyczach odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Gościem specjalnym podczas balu była Pani Wójt Wiesława Sieńkowska.
W zabawie wzięło udział około 50-ścioro dzieci z terenu gminy a razem z dziećmi bawili się także ich rodzice. Pracownicy SOK przygotowali wiele ciekawych atrakcji między innymi tańce, konkurencje sprawnościowe
i zabawy z wróżką oraz z animatorami. Podczas balu królowały pączki, które były częścią zabawy – „zjadanie pączka bez oblizywania się”. W tej konkurencji dzieci znakomicie sobie poradziły i w nagrodę otrzymały miłe upominki od Pani Wójt. Radosne uśmiechy i ogromna aktywność towarzyszyły dzieciom podczas zabaw. Wyjątkową atrakcją było puszczanie baniek mydlanych i zamykanie się w dużej bańce mydlanej. Uczestnicy balu ubrani w kolorowe, weneckie maski i bajkowe stroje bawili się znakomicie. Karnawałowe trąbki, konfetti i serpentyny dodawały uroku całej zabawie. Tak radosne zakończenie ferii zimowych z pewnością będzie zapamiętane na długo.  

Organizatorzy:

Wójt Gminy Komarów-Osada

Samorządowy Ośrodek Kultury

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Święto Rodziny  u przedszkolaków w Zubowicach

,,Mama, Tata i Ja” - to najczęściej przedstawiany przez dzieci obraz Rodziny.  W naszym przedszkolu od kilku lat organizujemy spotkanie piknikowe dla członków rodzin naszych przedszkolaków, by celebrować tak naprawdę aż trzy okazje: Święto Mamy, Święto Taty i...
Skip to content