Radośnie świętowaliśmy Gminny Dzień Dziecka

utworzone przez | 3 czerwca 2024 | Aktualności

W dniu 1 czerwca 2024 roku w Ruszczyźnie obchodziliśmy Gminny Dzień Dziecka. Organizatorzy zadbali o różnorodne atrakcje przynosząc radość najmłodszym mieszkańcom i sprawiając, że każdy znalazł coś dla siebie. W imieniu władz samorządowych uczestników powitała Skarbnik Gminy Pani Beata Korona.  Podkreśliła, jak ważne jest celebrowanie dzieciństwa i wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Wszystkim dzieciom, dużym, większym i tym największym życzyła, aby każdy dzień był pełen przygód i pięknych wspomnień, by spełniały swoje marzenia i nigdy nie przestawali się uśmiechać.

Dmuchany plac zabaw był oblegany przez dzieci, które mogły skakać, biegać i bawić się do woli. Były także gry i zabawy na wesoło. Dzieci mogły delektować się słodką watą cukrową, chrupiącym popcornem, smacznymi kiełbaskami, słodyczami oraz napojami. Dużym zainteresowaniem cieszył się turniej „siatkówki”, z tym, że piłkę można było łapać i przerzucać jedynie za pomocą koca. Wspólne świętowanie zakończyła dyskoteka pod gwiazdami.

Gminny Dzień Dziecka okazał się wielkim sukcesem. Dzieci i ich rodziny spędziły dzień pełen zabawy i śmiechu, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku!

Organizatorzy:

Wójt Gminy, Rada Gminy Komarów-Osada

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Współorganizatorzy:

Ochotnicza Straż Pożarna w Antoniówce

Koło Gospodyń Wiejskich w Ruszczyźnie

Szkoła Podstawowa w im. Jana Pawła II w Antoniówce

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie

Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z/s w Zubowicach

Warsztaty florystyczne

W Samorządowym Domu Kultury, w ramach Treningu Pamięci, odbyły się kolejne warsztaty florystyczne dla seniorów. Warsztaty prowadziła Pani Justyna Kwika. Uczestnicy tworzyły piękne bukiety, śmiało puszczając wodze kreatywności i fantazji. Powstałe kompozycje czarowały...

Specjalistyczna odzież ochronna dla OSP Śniatycze

Informujemy, że zgodnie z umową nr LWOSP/376/2024 z dnia 18 marca 2024 r. o realizację zadania publicznego dofinansowanego z Budżetu Województwa Lubelskiego, OSP Śniatycze zakupiła 2 kpl. specjalistycznej odzieży ochronnej, w tym: ubrania ochronne, buty, rękawice i...
Skip to content