7 maja Bibliotekę odwiedzili wyjątkowi goście – dzieci z Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach. Był to radosny czas zarówno dla małych czytelników, jak też dla ich opiekunów. Bibliotekarze opowiedzieli o swojej pracy i zaprosili do jak najczęstszego odwiedzania biblioteki. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych zajęciach, z wielkim zainteresowaniem oglądały kolorowe książki. Dużą atrakcją był teatrzyk kamishibai, w którym przedszkolaki mogły obejrzeć bajkę pod tytułem ,,Rower Walentynki”. Na zakończenie, pełnego radości i uśmiechu spotkania, dzieci otrzymały drewnianą zakładkę do książki, którą mogą samodzielnie sobie ozdobić. Odwiedziny w bibliotece dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych emocji i pokazały, jak ważne jest rozbudzanie miłości do książek od najmłodszych lat.
Spotkanie przygotowali bibliotekarze: Magdalena Bąk i Piotr Mazur.












