Przygarnij psa

utworzone przez | 18 listopada 2016 | Ogłoszenia

Poszukujemy odpowiedzialnych właścicieli dla bezdomnych psów.

W ostatnich latach problem bezdomności  psów na terenie gminy bardzo się nasilił, dotyczy wielu zwierząt, które zwłaszcza  z powodu bezmyślności, braku odpowiedzialności lub niekontrolowanego rozrodu są pozostawiane bez opieki. Mając jednak na względzie zwiększenie świadomości i odpowiedzialności za zwierzęta domowe, pragniemy zachęcić do podjęcia opieki, której bardzo potrzebują.

Adopcja psa to duża odpowiedzialność, dlatego ważne jest, by decyzja o przyjęciu do siebie nowego zwierzęcia nie była podejmowana pod wpływem chwili, lecz była wyborem poważnym i przemyślanym – pamiętaj, że Twój czworonożny przyjaciel spędzi razem z Tobą wiele lat wspólnego życia.

W przypadku podjęcia decyzji o adopcji psa prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Komarów-Osada, ul. Rynek 15, pok. 6, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30 (tel. 846388651).

 

Na adopcję czekają dwie przesympatyczne sunie, wiek ok. 2-3 miesiące, rasy mieszanej. Porzucone kilka dni temu w miejscowości Śniatycze. Poszukują nowego domu i odpowiedzialnych właścicieli. Jeden z piesków jest bardzo ufny, przyjacielski i towarzyski, drugi troszkę nieufny, jednakże po chwili obecności, nie odstępują człowieka na krok, pieski są spragnione towarzystwa. Pieski zostały odrobaczone. W przypadku decyzji o adopcji zapewniamy sterylizację i karmę na pierwszy miesiąc pobytu u nowego właściciela na koszt gminy.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

Lista uczestników w przetargu ustnym ograniczonym (dla mieszkańców Gminy Komarów-Osada) na zbycie nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada

W związku z awarią serwera bip.lubelskie.pl lista osób zakwalifikowanych do udziału w przetargu zostaje zamieszczona na stronie www.komarow.pl. Po usunięciu awarii lista zostanie również zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Komarów-Osada. Na...

Planowane wyłączenia prądu

Informujemy że planowane jest wyłączenie prądu w miejscowości: – Komarów-Osada ul. 3 Maja ( Stacja Komarów 8 ) w dniu 6 czerwca (wtorek) w godzinach od 8:00 do 12:00. Pełna treść informacji dostępna jest na stronie PGE Dystrybucja S.A. pod adresem:...
Skip to content