Przygarnij psa

utworzone przez | 18 listopada 2016 | Ogłoszenia

Poszukujemy odpowiedzialnych właścicieli dla bezdomnych psów.

W ostatnich latach problem bezdomności  psów na terenie gminy bardzo się nasilił, dotyczy wielu zwierząt, które zwłaszcza  z powodu bezmyślności, braku odpowiedzialności lub niekontrolowanego rozrodu są pozostawiane bez opieki. Mając jednak na względzie zwiększenie świadomości i odpowiedzialności za zwierzęta domowe, pragniemy zachęcić do podjęcia opieki, której bardzo potrzebują.

Adopcja psa to duża odpowiedzialność, dlatego ważne jest, by decyzja o przyjęciu do siebie nowego zwierzęcia nie była podejmowana pod wpływem chwili, lecz była wyborem poważnym i przemyślanym – pamiętaj, że Twój czworonożny przyjaciel spędzi razem z Tobą wiele lat wspólnego życia.

W przypadku podjęcia decyzji o adopcji psa prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Komarów-Osada, ul. Rynek 15, pok. 6, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30 (tel. 846388651).

 

Na adopcję czekają dwie przesympatyczne sunie, wiek ok. 2-3 miesiące, rasy mieszanej. Porzucone kilka dni temu w miejscowości Śniatycze. Poszukują nowego domu i odpowiedzialnych właścicieli. Jeden z piesków jest bardzo ufny, przyjacielski i towarzyski, drugi troszkę nieufny, jednakże po chwili obecności, nie odstępują człowieka na krok, pieski są spragnione towarzystwa. Pieski zostały odrobaczone. W przypadku decyzji o adopcji zapewniamy sterylizację i karmę na pierwszy miesiąc pobytu u nowego właściciela na koszt gminy.

Andrzejki Seniorów

To był wyjątkowy wieczór. Uczestnicy z dużym poczuciem humoru przedstawiali dowcipy, skecze, bajki. Zabawy i wróżby andrzejkowe, połączone z tańcami, wprawiły wszystkich w dobry humor. Nie zabrakło wspólnych tańców i śpiewów, a o dobrej zabawie świadczyły...

Ogłoszenie w sprawie naboru do komisji konkursowej

Nabór członków do komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert, na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu, z zakresu oświaty i wychowania - zapewnienie uczniom niepełnosprawnym z terenu Gminy Komarów-Osada bezpłatnego...

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizacje zadań publicznych w 2023 roku

Działając na podstawie art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2022 r., poz. 1327 z późn. zm.), Uchwały  XLII/356/2022 Rady Gminy Komarów-Osada z dnia 28 października 2022 roku w sprawie przyjęcia...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.
Skip to content