Prośba do wypełnienie ankiety

utworzone przez | 11 marca 2015 | Ogłoszenia

W związku z realizacją przez Gminę Komarów-Osada projektu pn. „Opracowanie planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Komarów-Osada” prosimy o wypełnienie w terminie do 30.03.2015 roku i zwrot do sołtysów miejscowości lub tutejszego urzędu gminy ankiet przeznaczonych odpowiednio dla mieszkańców zabudowy jednorodzinnej/wielorodzinnej, przedsiębiorców oraz administratorów budynków użyteczności publicznej.

Zebrane w ramach niniejszej ankiety informacje są niezbędne do opracowania bazy danych inwentaryzacji CO2 na terenie gminy umożliwiających ocenę gospodarki energią w gminie, podstawy opracowania planu gospodarki niskoemisyjnej – dokumentu bezwzględnie wymaganego przy ubieganiu się przez gminę, przedsiębiorców lub osoby fizyczne w najbliższych latach o środki na inwestycje w odnawialne źródła energii na terenie Gminy Komarów-Osada.                                                                                                                

                                                           Wójt Gminy Komarów-Osada

                                                           (-) Wiesława Sieńkowska

W załączeniu do pobrania:

Ankieta dla mieszkańców zabudowy jednorodzinnej/wielorodzinnej

Ankieta dla przedsiębiorców

Ankieta dla budynków użyteczności publicznej

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W załączeniu komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanych ochronnych szczepieniach lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie  powitali Wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Samorządności. Uczniowie z klas VIII spróbowali swoich sił w roli nauczycieli oraz pracowników szkoły i...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – rozstrzygnięty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 marca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 14 uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z...
Skip to content