Pozytywnie rozstrzygnięto wniosek gminy

utworzone przez | 15 kwietnia 2020 | Aktualności

Gmina złożyła do Ministerstwa Cyfryzacji wniosek na zakup laptopów dla uczniów i nauczycieli, które umożliwią realizację zdalnego nauczania. Nasz wniosek został zaakceptowany pozytywnie, otrzymaliśmy 60 tysięcy złotych na zakup 31 laptopów. Zamówienie już zostało zrealizowane i laptopy trafią  do wszystkich szkół funkcjonujących na terenie naszej gminy. Z laptopów korzystać będzie 18 uczniów Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie; 5 uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego; 4 uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Antoniówce; 2 uczniów Szkoły Podstawowej w Zubowicach. Po jednym laptopie otrzymają nauczyciele z Komarowa – Osady i Antoniówki.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Święto Rodziny  u przedszkolaków w Zubowicach

,,Mama, Tata i Ja” - to najczęściej przedstawiany przez dzieci obraz Rodziny.  W naszym przedszkolu od kilku lat organizujemy spotkanie piknikowe dla członków rodzin naszych przedszkolaków, by celebrować tak naprawdę aż trzy okazje: Święto Mamy, Święto Taty i...
Skip to content