PANI WÓJT CZYTA DZIECIOM

utworzone przez | 30 listopada 2022 | Aktualności, Aktualności ze szkół

 W dniu 24 listopada 2022r. w Samorządowym Przedszkolu w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach zostały podsumowane działania placówki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025.

Tego dnia w przedszkolu pojawili się goście: Pani Wójt Wiesława Sieńkowska, bibliotekarz Pani Magdalena Bąk, radny powiatu zamojskiego Pan Stanisław Barteczko oraz laureaci konkursu plastycznego z oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Komarów-Osada wraz z opiekunami.

Na początku zaprezentowali się laureaci przedszkolnego konkursu recytatorskiego ,,Ja i moja rodzina”. Z wielkim zaangażowaniem oraz wspaniałą dykcją wyrecytowały przygotowane przez siebie wiersze. Następnie zostały wręczone nagrody w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Bohater mojej ulubionej bajki”. Dzieci, przygotowując prace wykazały się kreatywnością, starannością oraz niezwykłymi zdolnościami plastycznymi.

Miłą niespodzianką dla przedszkolaków było wysłuchanie przygód ich ulubionej bohaterki z książeczki „Kici – Kocia w bibliotece” którą przeczytała im pani Wójt. Dzieci z zaciekawieniem słuchały i oglądały prezentowane ilustracje. Wszystko doskonale zapamiętując. To było ciekawe doświadczenie dla naszych przedszkolaków.

Pani Wójt, dziękujemy za odwiedzenie przedszkola oraz włączenie się w akcję promowania czytelnictwa wśród przedszkolaków.

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.

ZBIÓRKA OPON

Szanowni Państwo, Grupa RECYKL zajmująca się odzyskiem i recyklingiem zużytych opon w związku z ogólnopolską akcją skierowaną głównie do rolników prosi o podanie informacji dotyczących ilości zalegających opon w gospodarstwach rolnych na terenie gminy. Osoby...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Mamy rekord!!!

„Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich: małych i dużych”. Pod tym hasłem w niedzielę 29 stycznia 2023 r. odbyła się w całej Polsce zbiórka w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej gminie WOŚP zagrała już po raz 22. Zbiórka przerosła nasze...
Mamy rekord!!!

Mamy rekord!!!

„Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich: małych i dużych”. Pod tym hasłem w niedzielę 29 stycznia 2023 r. odbyła...

Skip to content