Niebieskie motyle

utworzone przez | 12 maja 2021 | Aktualności ze szkół

10 maja 2021r. był dniem na niebiesko w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie, gdyż uczniowie z oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 uczestniczyli w #challengeniebieskiemotyle2021.

„Niebieskie motyle” to wyzwanie zainicjowane przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Celem akcji jest poszerzanie świadomości na temat spektrum autyzmu i Zespołu Aspergera oaz przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom, którym autyzm utrudnia codzienne funkcjonowanie.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste, wystarczy:

  1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
  2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

{mp4}filmikzokrzykiem{/mp4}

 {mp4}filmikzpiosenka{/mp4}

 

NIEODPŁATNE PRZEKAZANIE SPRZĘTU W RAMACH  KPO

W ramach inwestycji– „Wdrażanie inwestycji C2.2.1 Wyposażenie szkół/instytucji w odpowiednie urządzenia i infrastrukturę ICT w celu poprawy ogólnej wydajności systemów edukacji, wskaźnik C13L Laboratoria Sztucznej inteligencji (AI) oraz laboratoria nauk...

SPRZĘT DLA SZKOŁY Z KPO- REALIZACJA WSKAŹNIKA C12l

Gmina  Komarów-Osada w ramach podpisanej umowy w dniu 31 października 2025 roku pomiędzy Skarbem Państwa – Ministerstwem Cyfryzacji a Gminą Komarów-Osada otrzymała nieodpłatnie nowy sprzęt w ramach inwestycji– „Wdrażanie inwestycji C2.2.1 wyposażenie...
Skip to content