Nasz mieszkaniec Liderem Ziemi Zamojskiej

utworzone przez | 16 grudnia 2022 | Aktualności

W dniu 14 grudnia b.r. w Centrum Kultury w Sitnie, odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie „Lider Ziemi Zamojskiej 2022”, był to dzień pełen emocji i wzruszeń. Celem konkursu było wyróżnienie, docenienie i wspieranie aktywnych, zaangażowanych w sprawy społeczne osób działających na rzecz obszaru Stowarzyszenia LGD Ziemia Zamojska, którzy swoimi działaniami przyczyniają się do rozwoju swoich małych społeczności, działając na rzecz miejscowości i gmin należących do Stowarzyszenia LGD. Oceny zgłoszonych kandydatur dokonała Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Zymon, Teresa Twardziszewska, Izabela Stasiuk- Guz. Po wnikliwej ocenie Komisja postanowiła przyznać:

I miejsce – Pan Józef Pawliszak

II miejsce – Pan Zbigniew Czerwonka

III miejsce – Pani Elżbieta Kuźma

Wyróżnienia otrzymali: Krzysztof Czarny, Krzysztof Ożóg, Sylwia Bubiłek

Wszystkim uczestnikom Konkursu serdecznie gratulujemy, życzymy wytrwałości w dążeniach do celu i chęci do dalszej pracy na rzecz środowiska lokalnego.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

ZOSTAŃ ŚNIEŻNYM ANIOŁEM

Zima zawsze niesie ze sobą wiele wyzwań, a odśnieżanie dla wielu osób stanowi poważny problem. Zachęcamy do zostania „Śnieżnym Aniołem”. Zrób dobry uczynek w postaci pomocy drugiemu człowiekowi i odśnież jego chodnik, posesję. W ten sposób propagujemy dobro oraz...

Komunikat meteorologiczny

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje komunikat meteorologiczny dla województwa lubelskiego.
Skip to content