Najzdolniejsi uczniowie z terenu gminy nagrodzeni

utworzone przez | 25 czerwca 2021 | Aktualności

Koniec roku szkolnego był okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za efektywną pracę, wytrwałość, za serce i zaangażowanie. Dziękuję Nauczycielom i Wychowawcom, za przekazywanie młodemu pokoleniu wiedzy i umiejętności, mimo problemów związanych z ograniczeniem funkcjonowania szkół dołożyliście Państwo wszelkich starań, aby uczniowie ucząc się w domach nie stracili kontaktu ze szkołą i zakończyli rok szkolny z pozytywnymi ocenami. Słowa podziękowania kieruję do Rodziców, którzy zawsze z wielkim zaangażowaniem wspierają działania szkoły oraz służą swoją radą i pomocą. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możliwy jest rozwój szkoły, nie tylko jako placówki oświatowej, ale także jako centrum społecznej aktywności. Dziękuję za wsparcie i wielki wkład w sukcesy edukacyjne swoich pociech, za bezinteresowną pomoc, życzliwość oraz kreowanie pozytywnego wizerunku szkoły i gminy.

Wójt Gminy Wiesława Sieńkowska przyznała dla najzdolniejszych uczniów z terenu naszej gminy stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie.

Stypendium za wyniki w nauce otrzymali uczniowie:

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie:

– Artur Przyczyna  kl. IV

– Paulina Bil kl. VI

– Jakub Gajewski kl. VI

– Ernest Przyczyna kl. VI

– Klaudia Skiba kl. VI

– Paulina Dec kl. VI

– Emilia Łagowska kl. VI

– Emilia Wałaszyk kl. VI

– Wiktoria Kwika kl. VII

– Gabriela Macheta kl. VII

– Piotr Wróblewski kl. VII

– Michał Łagowski kl. VII

– Wiktoria Łój kl. VIII

– Jakub Czapla kl. VIII

– Julia Dzięgiel kl. VIII

– Sandra Pysiewicz kl. VIII

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Antoniówce:

– Karolina Mazur kl. IV

– Martyna Schab kl. V

– Wiktoria Sołoducha kl. V

– Weronika Schab kl. VI

 

Za wybitne osiągnięcia w sporcie stypendium otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie:  

– Krystian Jakubczak kl. VI

– Kacper Jakubczak kl. VII

– Jakub Przyczyna kl. VII

– Martyna Nowosad kl. VIII

– Wiktoria Łój kl. VIII

Pani Wójt wraz z Panią kierownik Referatu Oświaty Jolantą Danielewicz wręczyły uczniom dyplomy. Podziękowania i Listy gratulacyjne z wyrazami uznania za trud wychowawczy, wzorowe wychowanie, osiągnięte wysokie wyniki w nauce i sporcie otrzymali Rodzice wyróżnionych uczniów. Gratulujemy.

Życzymy Wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

 

 

Informacja o jakości wody z wodociągów zbiorowego zaopatrzenia w wodę zlokalizowanych na terenie gminy Komarów-Osada

Zgodnie z zapisem art. 12 ust. 5 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 roku o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniem ścieków (tekst jednolity Dz.U.2020r. poz. 2028), Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do wiadomości informację o jakości wody z wodociągów...

Andrzejki w szkole

Koniec listopada to czas organizowania zabaw połączonych z wróżbami i przepowiedniami. Także dzieci ze Szkoły Podstawowej w Antoniówce podtrzymując tradycje, uroczyście obchodziły andrzejkowy dzień czarów i zabaw. Tego dnia nie zabrakło konkursów przygotowanych przez...

PANI WÓJT CZYTA DZIECIOM

 W dniu 24 listopada 2022r. w Samorządowym Przedszkolu w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach zostały podsumowane działania placówki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025. Tego dnia w przedszkolu pojawili się goście: Pani Wójt...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.
Skip to content