Nabyte prawa emerytalne

utworzone przez | 29 października 2020 | Aktualności

W dniu 29 października 2020 roku po wieloletniej pracy w Urzędzie Gminy w Komarowie-Osadzie na zasłużoną emeryturę zdecydowały się przejść dwie pracownice Referatu Finansowego Urzędu Gminy.

Pani Teresa Ulanowska, która pracowała na stanowisku inspektora do spraw księgowości podatkowej 39 lat. Do pracy została przyjęta 1 sierpnia 1981 roku. W trakcie długoletniej pracy prowadziła sprawy związane z gospodarką żywnościową, skupem i kontraktacją, obsługą rady gminy, księgowością podatkową.

Pani Krystyna Włoszczuk pracowała na stanowisku inspektora do spraw wymiaru i ewidencji podatków. Do pracy w Urzędzie Gminy została przyjęta 9 listopada 1979 roku, od tego dnia nieprzerwanie przez cały okres ponad 40 letniej pracy zawodowej prowadziła sprawy związane z wymiarem i ewidencją podatków.

Pani Wójt Wiesława Sieńkowska, Zastępca Wójta Stanisław Siek i Skarbnik Beata Korona podziękowali Pani Teresie Ulanowskiej i Pani Krystynie Włoszczuk za wieloletnią współpracę, życzliwość i zaangażowanie. Życzyli Paniom dobrego zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności, by ten nowy rozdział życia obfitował wieloma nowymi ciekawymi doświadczeniami i był spełnieniem niezrealizowanych dotąd planów i marzeń.

Podziękowanie za wieloletnią pracę

W dniu 27 lutego 2024 roku na zasłużoną emeryturę zdecydowała się przejść Pani Marzanna Mikuła Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Komarowie-Osadzie Pani Marzanna Mikuła przepracowała 41 lat 10 miesięcy i 22 dni. Pracę w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w...

Izba Tradycji w Śniatyczach

Wójt Gminy zainicjowała aplikowanie o środki zewnętrzne na rozwój Izby Tradycji w Śniatyczach, którą prowadzi pani Lucyna Baryła. Ochotnicza Straż Pożarna w Śniatyczach we współpracy z Gminą realizuje projekt pn. „Izba Pamięci w Śniatyczach” dofinansowanego...
Skip to content